חיפוש

מזגן טורנדו 1 כס - היופי נמצא בפרטים הקטנים

מזגן 1 כ"ס הוא שם כולל לאחד המזגנים הנפוצים ביותר לשימוש בארץ. עוצמת הפעולה הממוצעת שלו מתאימה לרוב בתי המגורים, כאשר היא משולבת ביחד עם סוג המזגן - מזגן עילי, מזגן רצפתי או מזגן מיני מרכזי. בחירה של מזגן חדש מושפעת ממספר גורמים כמו מספר החדרים, כמות האנשים שחיים בבית, מידת החשיפה שלו אל השמש ועוד. כדי שתוכלו ליהנות ממנו באמת, כדאי לזכור לשים לב לפרטים נוספים במפרט הטכני:

רעש

מזגנים שקטים עושים טוב יותר לנפש, במיוחד אם יש לכם רגישות לרעשי רקע. צריך לוודא שעוצמת הרעש שמייצרת היחידה החיצונית (נמדדת בדציבלים) אינה גורמת למטרד לשכנים, וכמובן שהיחידה הפנימית אינה גורמת מטרד עבורכם. עוצמת הרעש מצוינת בדרך כלל על המדחס וככל שתפוקת המזגן תהיה גבוהה יותר כמו במקרה של מזגן 3 כס, כך היא תגדל. מזגן אינוורטר לדוגמא ידוע בשקט שלו.

דירוג אנרגיה

מזגן הוא מכשיר זולל חשמל, בין אם הוא מזגן מיני מרכזי ובין אם הוא מזגן עילי. במזגנים החדישים ביותר צריכת האנרגיה הופחתה בצורה משמעותית הודות לפיתוחים טכנולוגיים חדשים. היא מצוינת במפרט הטכני באמצעות האותיות A, B, C....G כאשר דרגה A מציינת מזגן בעל צריכת אנרגיה נמוכה ודרגה G מציינת מזגן בעל צריכת אנרגיה גבוהה.

טיימר

הטיימר מספק שליטה גדולה יותר על פעולת המזגן. במזגנים חדשים הוא מאפשר הגדרה של זמני הפעלה וכיבוי כך שהמזגן יפעל בצורה מחזורית ויוכל להתאים גם לשומרי שבת.

הפעלה אוטומטית

מזגנים בעלי הפעלה אוטומטית מפסיקים את פעולת הקירור או החימום ברגע שהחדר מגיע אל הטמפרטורה הרצויה ומחדשים אותה לאחר שהיא משתנה. הפעולה הזו משאירה את החדר ממוזג ברמה קבועה פחות או יותר ומאפשרת למזגן "לנוח" מדי פעם. בנוסף לכך, הפעלה אוטומטית מחדשת את הפעילות של המזגן במקרה של הפסקת חשמל מאותה נקודה שבה היא הפסיקה.

ניקוי קל של המסנן

מסנן האוויר של המזגן צובר לכלכוך ויש לנקות אותו מדי פעם. חשוב לבדוק שיש גישה נוחה אל המסנן ושהפירוק וההרכבה שלו לא יקשו על הטיפול בו. פעולת הניקוי פשוטה מאוד, אך למרות זאת אנשים רבים נוטים להזניח אותה. מסנן סתום פוגע בפעילות התקינה של המזגן וגורם לצריכת חשמל גבוהה יותר.

רמת הגימור של העיצוב

המזגן הוא פריט עיצובי לכל דבר, במיוחד כשמדובר במזגן עילי או במזגן רצפתי. אם אסתטיקה חשובה לכם אי אפשר שלא להכניס אותה אל המשוואה, ולבחון גם את הצבע ואת רמת הגימור.

טורנדו מזגנים מביאים אליכם מבחר דגמים של מזגנים: מזגן 1 כ"ס מולטי, מזגן מיני מרכזי או מזגן נייד 2 כ"ס, מזגן 3 כ"ס ועוד. היכנסו עוד היום אל האתר ובעזרת הטכנאים שלנו תוכלו למצוא את המזגן שייצנן לכם את הקיץ באחריות!

רכישת מזגן
שירות לקוחות