מזגן מיני מרכזי - הכל על סוגי מזגנים

הקיץ מתקרב והימים נעשים חמים יותר ויותר. ישראלים רבים מחליטים לשדרג את המערכת מיזוג דירתית לפני שחום יולי אוגוסט יפקוד את ביתם. השאלה שעולה הינה, איזה מזגן אני צריך? כיום, קיימים סוגי מזגנים רבים , דבר שרק מסבך את מלאכת בחירת המזגן המושלם. האם עדיף מזגן עילי או מזגן רצפתי? מזגן מיני מרכזי או מזגן חלון? המומחים של טורנדו עושים לכם סדר בבלגן, להלן סוגי המזגנים הפופולריים ביותר בקרב הישראלים.

מזגנים מומלצים:

מזגן רצפתי

"מזגן של פעם", מדובר במזגנים גדולים הממוקמים קרוב לרצפה, כך שפתח יציאת האוויר נמצא בחלקם העליון. מדובר במזגן שקט יחסית, בעל יעילות קירור וחימום גבוהה. עם זאת, פחות פופולרי כיום מכיוון שתופס מקום רב בחדר, ולכן צרכנים מעדיפים לשדרג לטובת מזגן עילי או מזגן מיני מרכזי, ולהשתמש בחיבורים הקיימים.

מזגן עילי

פופולרי מאוד בישראל, מדובר במזגן הממוקם בתקרה, כך שגם אינו תופס מקום רב. באתר טורנדו אף ניתן ניתן למצוא דגמים מעוצבים וקומפקטים. מזגנים אלו מקררים ביעילות, שכן אוויר קר נוטה לרדת למטה, כך שמרגע הפעלתם החדר מקורר תוך מספר דקות. מכיוון שמזגן עילי יעיל במיוחד, כך גם חוסך יותר אנרגיה לטובת הקירור. צרכנים תופסים את המזגן העילי כפחות יעיל כשזה נוגע לחימום, מכיוון שאוויר חם נוטה לעלות למעלה. אך כיום, המערכות המתקדמות במזגנים של טורנדו מאפשרות פיזור יעיל, הן של אוויר קר ושל אוויר חם, על ידי מזגן עילי בצורה הטובה ביותר.

מזגן מיני מרכזי

החזק מכולם, ומתאים למיזוג של מספר חדרים במקביל. המערכות של מזגן מיני מרכזי בנויות מתעלות אוויר צרות, המעבירות את האוויר הקר לחדרים השונים, דרך פתחי מיזוג עיליים. בעבר, מזגן מיני מרכזי היה נתפס כגורם מספר אחת לריבים בבתי אב ומשרדים, אך כיום המערכות המתקדמות של טורנדו מאפשרות לשלוט בנפרד על עוצמת האוויר הקר הנכנס אל כל חדר, ולמעשה מאפשרות להנות מהיתרונות החסכוניים והאסטתיים של של מזגן מיני מרכזי, וגם להנות ממיזוג אינדיבדואלי לחדר.

מזגן אינוורטר

החדשנות של טורנדו שוב משפיעה על חיינו בצורה הטובה ביותר - טכנולוגית האינוורטר (מלשון - ממיר) היא המתקדמת ביותר בכל התחום שהוא מזגן. אמנם המחירים של מזגני אינוורטר מעט גבוהים, אך התועלות שבשימוש מזגנים מסוג זה מתעלות על המחיר והופכות את הטכנולוגיה לכזו אשר עליה אי אפשר להתפשר: הוא חסכוני לאורך זמן, הוא שקט, הוא שומר על טמפרטורה יציבה, ואינו גורם לתחושת יובש.
בין אם זה חורף ובין אם זה קיץ, מזגני אינוורטר הם "הדבר החם" הבא- והם כבר פה.

בין אם אתם מחפשים מזגן עילי, מזגן רצפתי, מזגן מיני מרכזי אינוורטר, או כל מזגן אחר חשוב להתייעץ עם המומחים הטובים ביותר בנושא מיזוג. באתר טורנדו תוכלו לקבל שירות מעולה והצעות מחיר המתאימות לכם.

ייעוץ מקצועי ללא תשלום:
1-700-500-300
תקנון אחריות
לתקנון לחץ כאן
אמנת השירות
אנחנו מחוייבים לסטנדרטים אחרים של שרות