מזגן עילי - המדריך לבחירת מזגן

הקיץ בפתח ואתם מעוניינים להחליף את המזגן הרצפתי שקיים בדירתכם עוד משנות השמונים. במקום המחזיק כוסות המכונה "מזכן רצפה", אילו מזגנים כדאי לבחור? מה צריך לדעת לפני שמזמינים טכנאי מזגנים ולמה כדאי מזגן עילי? כל התשובות מאת המומחים של טורנדו, המומחים המובילים בארץ למזגנים.

למה בכלל עדיף מזגן עילי על פני מזגן רצפתי?

קיימים שני סוגים של מזגנים עיליים. הראשון, מזגן מיני מרכזי. מדובר במערכת מיזוג מפוצלת המובילה אוויר קר מהמערכת הראשית אל כל החדרים בדירה או במשרד. כיום, מערכות אילו בעלות בקרים עצמאיים לכל פתח מיזוג וניתן לשלוט בעוצמת האוויר הקר לכל חדר. סוג שני, הינו מזגן אינוורטר, הממוקם קרוב לתקרה ובעל פתחי אוויר בתחתית המזגן, בשונה מן מזגן הרצפה המוכר. היתרון של מזגן עילי אינוורטר עוצמתי, הינו שהאוויר הקר נוטה לרדת למטה. לכן, מזגן עילי אינוורטר עוצמתי של טורנדו יכול לקרר חלל עצום מנקודה אחת עליונה בדירה, וכך חוסך מקום וחשמל.

איזה מין סוג חלל יש לכם?

אתם צריכים מזגן למשרד המאכלס מספר רב של מבוגרים? מזגן לדירה תל אביבית קטנה או מערכת מיזוג דירתית לוילה בצפון? מה מזג האוויר ששורר באזור מחייתכם רוב השנה? האם תצטרכו מזגן 2 כ"ס טוב לחימום או לקירור? כל הפרמטרים המוזכרים הנם חשובים ויש לקחתם בחשבון לפני שרוכשים מזגן. אין צורך במזגן עילי מפוצל לדירת זוג שני חדרים, וחבל סתם לבזבז כסף על מזגן שהינו מתאים לחלל הנכון. חשוב להתייעץ תחילה עם מומחים בתחום, שיוכלו להתאים לכם את המזגן הנכון עבורכם, ולא ינסו סתם "לדחוף" לכם מזגן יקר ולא מתאים.

אחריות וצריכת אנרגיה

כל המזגנים, הן מזגן עילי או מזגן מיני מרכזי, משתמשים במערכות מורכבות הדורשות כמות מסוימת של אנרגיה. ייתכן כי תיתקלו במזגנים זולים במיוחד, שיעלו לכם כסף רב בהמשך. מזגנים ישנים או מזגנים בעלי איכות נמוכה צורכים כמות אנרגיה עצומה ומרחיבים את חשבון החשמל בכמה אחוזים. בנוסף, חברות מזגנים קטנות אינן מעניקות אחריות מספקת ייתכן שתצטרכו טכנאי מזגנים אחרי קיץ אחד בלבד, וללא אחריות מתאימה, מדובר בתיקונים שעולים כסף רב.

מעוניינים בהתקנת מזגן 1 כ"ס חדש? עדיף לקנות מהטובים ביותר. טורנדו הינה חברת המזגנים המובילה בארץ, בעלת אחריות וצוות טכנאים מקצועי שיעזרו לכם להתקין את המזגן המתאים ביותר עבורכם, במחיר טוב וחסכוני בחשמל.

ייעוץ מקצועי ללא תשלום:
1-700-500-300
תקנון אחריות
לתקנון לחץ כאן
אמנת השירות
אנחנו מחוייבים לסטנדרטים אחרים של שרות