מזגן מיני מרכזי ומזגן אינוורטר - מצילי נפשות

הקיץ הישראלי כבר כאן והמזגנים פועלים בקצב בכל מקום, באוטובוסים, בבנייני משרדים, במוסדות לימוד ובקניונים. קשה לעבור את העונה הזו בלי מזגן מכל סוג שהוא, מזגן מיני מרכזי, מזגן עילי או מזגן רצפתי. יש אנשים שרגישים לקור המזגנים, האוויר הקר זר לגוף וכשעושים מעברים מהירים בין חום לקור השינויים בטמפרטורה יכולים להיות קיצוניים מאוד. כולנו מכירים את הוויכוחים הלא נגמרים במקום העבודה, בין אלו שקר להם לבין אלו שחם להם. הטיעון העיקרי של אוהבי הקור, הוא שמי שקר לו מדי יכול תמיד ללבוש שכבת בגדים נוספת ולהתחמם ומי שחם לא לא יכול להוריד עוד בגדים ולהקל על עצמו. הטיעון הזה נוטה לעצבן במיוחד את אלו שסובלים מהקור, מכיוון שלבישה של סריג בדרך כלל לא מקלה על התחושה, האוויר הקר מורגש בכל נשימה ואי אפשר להימנע מההרגשה שיד מכוונת מונעת את ההנאה הפשוטה מהקיץ.

איזה מזגן כדאי לקנות?

מי שגר באיזורי מישור החוף, הנגב, הערבה ובאילת, יודע שאחרי כל הוויכוחים, בחודשי השיא של הקיץ כולם משוועים לאוויר מזגנים קריר. עומס החום במישור החוף מגיע לשיאים חדשים בחודשים יולי ואוגוסט, כתוצאה משילוב בין הטמפרטורות הגבוהות ואחוזי לחות בלתי נתפסים. בשיא החום, יש באיזור תל אביב ימים של חמסין כבד מתובל בשבעים אחוזי לחות. התחושה ברחובות היא של הליכה בתוך מרק חם, הכל נוזל ומזיע, והמפלט היחידי שנותר הוא להיכנס לחדר ממוזג בין אם זה בחנות או בבניין משרדים שנקרה על הדרך. כדי שכולם יוכלו ליהנות מהמזגן מבלי להיכנס לוויכוחים אינסופיים, כדאי להתקין מזגן מפוצל. מזגן מפוצל הוא אחד המזגנים הנפוצים ביותר בישראל, כשהרעיון שעומד מאחוריו הוא שימוש במזגן אחד בתוך מבנה, זה יכול להיות מזגן מיני מרכזי או מזגן עילי, שממנו יוצאות תעלות אל פתחי אוורור בחדרים השונים. המזגן מקרר במקביל כמה חדרים וחוסך בצריכת החשמל אבל היתרון הגדול שלו הוא שאפשר לווסת בכל חדר את הטמפרטורה ולהתאים אותה בצורה אופטימלית לכמות האנשים שנמצאים בו.

מזגנים מומלצים

אם אתם מחפשים מזגנים במבצע, תוכלו למצוא מבחר דגמי מזגנים באתר של טורנדו. כיום רוב הדגמים החדשים הם סוג של מזגן מפוצל עקב הדרישה הגבוהה מצד הלקוחות. יש עדיין מזגנים לא מפוצלים ששווה להשתמש בהם במקרים מסוימים כמו מזגן רצפתי - כשרוצים למזג חללים מאוד גדולים, לפעמים משתלם יותר להתקין מזגן נפרד בכל חדר כדי להגיע אל רמת המיזוג הרצויה והחסכונית ביותר. היועצים של טורנדו יעזרו לכם לבחור את המזגן המתאים לצרכים שלכם, עם המון אכפתיות ושרותיות, כך שגם אם אתם נמנים על אלו שפחות אוהבים את האוויר הקר, תוכלו להגיע מוכנים אל הקיץ.

בנוסף, לטורנדו יש טכנולוגיה חדשנית של מזגן אינוורטר שיכולה לעזור לכם גם בקיץ וגם בחורף. מזגן אינוורטר אינו רק שקט, הוא גם יחסוך לכם בחשמל, יקרר אתכם בקיץ ויחמם אתכם בחורף. מושלם. אתם יכולים לשקול מזגן 1 כ"ס, מזגן 2 כ"ס או מזגן בכל כוח שטוב לכם ולחלל שלכם.

ייעוץ מקצועי ללא תשלום:
1-700-500-300
תקנון אחריות
לתקנון לחץ כאן
אמנת השירות
אנחנו מחוייבים לסטנדרטים אחרים של שרות