איך לרכוש בחוכמה מזגנים במבצע?

הקיץ זה עתה נגמר לו ועמו התלות שפיתחנו במזגן הפרטי שלנו בבית. ככל שיורדת הטמפרטורה בחוץ, הולך ומתמעט הביקוש לרכישת מזגן, או לתיקון המזגן הקיים. וזוהי בשורה משמחת ביותר לכל מי שנפרד בטרם עת ממזגנו הקיץ, עקב תקלה, שחיקה או כל סיבה אחרת וצריך לקנות מזגן חדש - מחירי מזגנים בתחילת ספטמבר שונים ממחירי אותם המזגנים בסוף מאי. זהו זמן נפלא לחפש מזגנים במבצע ולצייד את הבית כבר עכשיו לקראת הקיץ הבא שיבוא אלינו במהירות, ואתם יודעים שזה יהיה מהר יותר מכפי שחשבתם.

איפה מוצאים מזגן במחיר שמתאים לכל כיס?

סקר שוק התחלתי

זה הזמן לעשות סקר שוק מקיף. שבו מול המחשב וחפשו באינטרנט: בקרו בכל אתרי רשתות המזגנים המובילות בישראל, באתרי יד שנייה למיניהם, בבלוגים וכדומה. הגדילו את החיפוש ופרסמו מודעה בפייסבוק או בכל רשת חברתית שתחפצו. שבו לקרוא בלוגים, פורומים וקבוצות פייסבוק - תתפלאו לגלות שהרבה אנשים נתקעים עם מזגן שהם לא צריכים ומעוניינים למכור אותו במחיר מציאה, או אנשים שעוברים דירה ומשאירים מזגן שרק צריך לבוא ולקחת וכו'. חשוב מאד לזכור שבכל קנייה של מזגנים משומשים, גם אם בפועל לא השתמשו בהם (במקרה ומישהו מוכר מזגן שקיבל במתנה למשל), יש לבדוק היטב את מצב המזגן, לוודא שהוא עובד, מתאים לחדר ועונה על הציפיות ממנו. ברוב העסקאות מהסוג הזה לא תקבלו תעודת אחריות ואם, חלילה, המזגן לא יעבוד, האחריות כולה שלכם.

מזגנים במבצע

אם לא מצאתם עדיין מחירי מזגנים שמדברים אליכם, המשיכו את החיפוש מחוץ למחשב, בעולם האמיתי. חפשו חנויות חשמל ואלקטרוניקה הקרובות לביתכם, ובתוכן חפשו את פינת ה- "מזגנים במבצע" - היא קיימת כמעט בכל חנות ורשת, ואתם יכולים למצוא שם את עסקת חייכם, במיוחד בזמן זה של העונה. במהלך סקר השוק תוכלו להתחיל להבין מהו טווח המחירים, אילו דגמים ניתן למצוא עכשיו במחירים מוזלים (חנויות רבות רוצות להיפטר מדגמים ישנים, או מדגמים פחות פופולריים שלא הצליחו להימכר ו"תוקעים" את המלאי ומוכרות אותם במחיר עלות, יש חנויות שעומדות להיסגר ומוכרות את כל הסחורה ב"חצי מחיר" וכו'), ומהם מחיריהם הממוצעים של מזגנים במבצע. באתר טורנדו מזגנים, תוכלו למצוא מגוון עצום של מזגנים מומלצים שונים כמו מזגן אינוורטר, מזגן מולטי, מזגן מיני מרכזי, מזגן נייד ומזגן עילי. רוצים לברר עוד היום על מחירי מזגנים ואולי אפילו להתחדש במזגן חדש? היכנסו עכשיו לאתר טורנדו!

רוצים להכיר את המזגנים של טורנדו לעומק?

מזגן נייד טורנדו
קטלוג מזגנים
מזגן אינוורטר חסכוני

ייעוץ מקצועי ללא תשלום:
1-700-500-300
תקנון אחריות
לתקנון לחץ כאן
אמנת השירות
אנחנו מחוייבים לסטנדרטים אחרים של שרות