?סוגי מזגנים: מהו המזגן המתאים ביותר עבורכם

רכישת מזגנים היא השקעה גדולה. למעשה, מערכת מיזוג האוויר היא אחד מהמכשירים היקרים ביותר בבית הממוצע. נוסף על כך, המזגנים של היום הרבה יותר מתקדמים טכנולוגית מאשר מזגנים שיוצרו אפילו לפני שנים מעטות בלבד. אך למרות זאת, ולמרות שמדובר בהחלטה חשובה ורצינית, רוב האנשים עדין לא נוהגים להתייעץ עם איש מקצוע בבואם לרכוש מזגן, ולכן, מומלץ לכל הפחות להכיר את הסוגים העיקריים של המזגנים הקיימים היום בשוק, ולקבל מעט מושג לקראת הרכישה. שלושת סוגי המזגנים העיקריים הם מערכת מיזוג מרכזית, מזגן רצפתי או מזגן חלון ומזגנים מפוצלים.

מיזוג אוויר מרכזי

המזגן החזק ביותר שקיים בשוק. הוא מפיץ אוויר מקורר דרך מערכת צינורות שדרכה הוא גם מפיץ את האוויר החם בחורף. הקירור מתבצע כשמאוורר חיצוני שואב את האוויר מבחוץ, שעובר דרך יחידת הקירור. סוג מזגן זה הוא נוח ואמין, נשלט ומבוקר בקלות, שקט, חסכוני, והכי חשוב, מקרר את כל הבית באופן שווה. מזגן מיני מרכזי מגיע עם שלל תכונות, וכמו כן,  ניתן להסיר ולהחליף מסננים של יחידת מיזוג אוויר מרכזית לעתים קרובות ככל הנדרש, כדי לשמור את המיקרו-אלרגנים, האבק והאבקנים מחוץ לביתכם - במיוחד אם בני המשפחה סובלים מאלרגיות.

מזגני חדר (מזגן רצפתי או מזגן חלון)

מזגנים מומלצים אלו ממוקמים או בחלון או על הרצפה של החדר, ובדרך כלל מקררים רק את השטח המסוים שסביבם. התקנת המזגן יכולה להיעשות במהירות, לרוב על ידי אדם אחד או שניים, והתיקונים אינם דורשים עבודה מפרכת. מדובר במזגנים אמינים וטובים, אותם ניתן להשיג  במחיר ידידותי מאד, אבל צריך לזכור כי הם מכסים  שטח מוגבל בלבד ואינם פועלים היטב באזורים פתוחים גדולים

מזגנים מפוצלים

אלו המזגנין המותקנים דרך הקיר, ודורשים עבודה מאומצת ומיומנת יותר בהתקנתם. הם מורכבים משתי יחידות נפרדות, אחת בחוץ ואחת בפנים, כשהיחידה החיצונית מסוגלת לשרת מספר יחידות פנימיות. מזגנים אלו נראים טוב יותר מבחינה אסתטית מאשר מזגן רצפתי או מזגן חלון, ויש להם גם ביצועים טובים יותר. הם מפיצים את האוויר הקר בצורה טובה, ויכולים להיות פתרון נהדר עבור קירור שטח מוגבל. סוג זה של מזגנים נמצא בדרך כלל בבתים קטנים, דירות ובתי מלון. מזגנים מפוצלים הינם קלים להתקנה ולתפעול, אינם תופסים הרבה מקום ודורשים פחות חשמל מהמזגנים האחרים.


כיום אפשר להתאים את המזגן הנכון לכל בית, עסק, אקלים ותקציב. אתם עדיין מתלבטים בין מזגן רצפתי למזגן מיני מרכזי? או אולי מזגן חלון? מזגן נייד? לא יכולים להחליט אילו מזגנים הכי מתאימים לכם? באתר טורנדו מזגנים תוכלו לבחור ממגוון המזגנים שלנו, ותוכלו להתייעץ עם המומחים שלנו, ללא תשלום, בטלפון 1-700-500-300!

ייעוץ מקצועי ללא תשלום:
1-700-500-300
תקנון אחריות
לתקנון לחץ כאן
אמנת השירות
אנחנו מחוייבים לסטנדרטים אחרים של שרות