מזגן מיני מרכזי של טורנדו - המרענן שלכם לקיץ הקרוב

דווקא בימים אלו של תחילת החורף, הגיע הזמן לחשוב כמה חודשים קדימה ולהכין את הבית לקיץ הבא - זה הזמן לחשוב על דרכים לקירור הבית. אם גם אתם מרגישים שצריך להחליף או לשדרג את המזגן, אם נוספו לכם חדרים חדשים בבית, אם נמאס לכם מהמזגן הריצפתי או העילי ובא לכם משהו פחות מורגש בבית,  או אם פשוט בא לכם להתחדש, כדאי לכם לחשוב על מזגן מרכזי של טורנדו. טורנדו מציעה לכם מבחר מזגנים מיני מרכזיים שיעזרו לכם לקרר ולעבור את הקיץ בשלום!


מזגן מיני מרכזי מורכב משתי יחידות נפרדות - מאייד פנימי עם מאוורר וסליל קירור ויחידה חיצונית. שתי היחידות מקושרות עם צינורות גמישים המעבירם אוויר מקורר מהמדחס שבחוץ, להפצה בכל הבית דרך היחידה הפנימית. היתרונות של מזגן מיני מרכזי הם רבים:

* התקנה מהירה ופשוטה

מכיוון שאין צורך ברשת צינורות מסובכת הכרוכה בהתקנת מזגן מרכזי. המומחים של טורנדו מגיעים, מתקינים את המזגן בזריזות, ומשאירים את הבית כפי שהיה קודם - רק קריר יותר.

* יעילות

מזגן מיני מרכזי יעיל יותר בקירור הבית מאשר מזגן ריצפתי, מה שאומר שהוא מקרר את הבית מהר יותר ושומר על הטמפרטורות הרצויות. בלילות הקיץ החמים, תרגישו היטב את ההבדל שמגיע עם יכולת זו. בנוסף, בחלק מהמזגנים ישנה אפשרות לקרר כל חדר בטמפרטורה שונה, לנוחות כל בני הבית.

* חיסכון בחשמל

היכולת של מזגן מיני מרכזי בטכנולוגיה של מזגן אינוורטר להתאים את תפוקת הקירור לעומס החום השורר בחדר, חוסכת חשמל בצורה משמעותית.   

* מינימום רעש

מערכת מזגן מיני מרכזי שקטה הרבה יותר משאר המזגנים. פתרון מושלם לאלו ששנתם קלה והם אינם יכולים להירדם כשיש רעש של מכונה מסביבם.

* ורסטיליות

ניתן להשתמש במזגן מיני מרכזי כדי להגיע לאזורים שבד"כ קשה להגיע אליהם. זה מסביר את הבחירה בסוג מזגן זה לא רק בבתים ישנים יותר, אלא גם במשרדים, בתי חולים, בתי מלון ואפילו בתי ספר.

* נקי וירוק יותר

מזגן מיני מרכזי עוזר לכם לנשום בקלות, הודות למסננים יעילים מאד שמסירים אלרגנים וחלקיקים למיניהם. את הפילטרים האלו ניתן גם לנקות ואז להשתמש  בהם שוב, וכך לייצר פחות פסולת.

אולי מזגן מיני מרכזי אינו האופטימלי עבורכם. אולי כפתרון מיזוג אוויר לצרכים שלכם יותר מתאים מזגן מולטימזגן נייד או אחר. רוצים לשמוע עוד על קולקציית המזגנים של טורנדו? רוצים לקבל, ללא תשלום, ייעוץ מאנשי המקצוע שלנו? אנחנו מחכים לכם בטלפון 1-700-500-300!

ייעוץ מקצועי ללא תשלום:
1-700-500-300
תקנון אחריות
לתקנון לחץ כאן
אמנת השירות
אנחנו מחוייבים לסטנדרטים אחרים של שרות