מזגן חדש נולד - טורנדו טו גו 14

בדיוק כשכבר חשבתם שאתם יודעים הכל על מזגנים ושאתם כבר מכירים את כולם, נולד לו מזגן חדש. ולא סתם מזגן אלא מזגן נייד חדש, חדיש ונהדר. מדובר על דגם טורנדו טו גו 14 והוא הולך לעשות לכם את הקיץ (וגם את החורף) הבא.

מהם היתרונות של מזגן נייד?

* ניידות

קל יותר להעביר אותו ממקום למקום לאחר ובוודאי שבהשוואה למזגן חלון רגיל. הגלגלים שמחוברם לבסיס המזגן מאפשרים תזוזה רציפה בכל הבית - אפשר להשתמש בו במטבח או בסלון במהלך היום ולהעביר אותו לחדר השינה בלילה, ללא כל בעיה.

* חיסכון

מזגן נייד הוא מן הסתם יחידה קטנה יותר ממזגנים אחרים (מזגן מולטי למשל), ולכן הוא עולה פחות. כמו כן, לא תקבלו חשבון התקנה יקר מכיוון שאין צורך בהתקנה מקצועית.

* קל להתקנה

כאשר אתה מקבלים את המזגן, אתם יכולים פשוט להוציא אותו מהקופסה ולהתחיל להשתמש בו ללא כל עזרי התקנה  או ברגים. הדבר היחיד שאתם צריכים לעשות זה ליצור פתח אוורור כך שהאוויר הדחוס יוכל לצאת מהחדר.

* נוח לדירות שכורות

אם אתם גרים בדירה שכורה ונמצאים לרוב בתנועה, מזגן נייד הוא אידאלי עבורכם, מכיוון שקל מאד להעביר אותו ממקום למקום ולהקים מחדש את מרחב המחייה שלכם, אפילו שמשקלו כבד למדי.

* אחסון

מזג האוויר הפך לנעים ואתם כבר לא צריכים מיזוג אוויר? נהדר, אחסנו מיד את המזגן הנייד ופנו מקום בבית. חשוב להקפיד לאחסן אותו כהלכה - נקזו לחלוטין את כל שאריות הלחות שנשארה בתוך היחידה. הדליקו אותו על "אוורור" במהירות הגדולה ביותר במשך שעתיים בערך כדי להבטיח שהפנים יבש ככל האפשר. לאחר מכן אחסנו אותו במקום יבש וקריר.

בנוסף לכל היתרונות האדירים האלו, מזגן טורנדו טו גו 14 מציע גם את היתרונות הבאים:

* תצוגה דיגיטלית LED

* חסכון בחשמל

המזגן פועל בטכנולוגית Dc-Inverter באמצעותה פעולת המדחס משתנה לפי הצורך. יכולת ההתאמה הזאת גורמת למזגן לצורך פחות כוח, וכשהמזגן צורך פחות כוח, אתם משלמים פחות על חשמל.

* ידידותי לסביבה

מזגן טורנדו טו גו משתמש בגז הירוק R410A. זהו גז שאינו מזיק לשכבת האוזון ועוזר להקטין את זיהום האוויר. שימוש בגז זה עוזר גם הוא לחיסכון בחשמל

* פונקציות קירור וחימום עוצמתיות

בניגוד למזגנים ניידים אחרים, מזגן זה יכול בהחלט לקרר ולחמם איזורים שלמים בבית או חדרים גדולים במיוחד.

ייעוץ מקצועי ללא תשלום:
1-700-500-300
תקנון אחריות
לתקנון לחץ כאן
אמנת השירות
אנחנו מחוייבים לסטנדרטים אחרים של שרות