מזגן אינוורטר טופ של טורנדו - זוכה פרס החדשנות 2018

כולנו כבר יודעים שאין כמו מזגן אינוורטר - מדובר במזגנים הפועלים בטכנולוגיה חדישה ומתקדמת היכולה לווסת מתח, זרם, ותדירות כדי לשלוט על ביצועי המדחס של המזגן, ובכך גם לשלוט על התפוקה של יחידת המיזוג.

טכנולוגיית אינוורטר

בעיקרו של דבר, מזגן אינוורטר הוא צורה מתוחכמת מאוד של בקרת מהירות - ככל שהתדירות גבוהה יותר, כך המדחס עובד יותר וכך התפוקה של מיזוג האוויר גדלה יותר - מה שאומר, במילים פשוטות - חשבון חשמל מנופח. באופן דומה, ככל שהמהירות של נמוכה יותר, כך התפוקה של המזגן יורדת - ונכון, איתה גם חשבון החשמל. זוהי שליטה יוצאת דופן המאפשרים למזגנים אלו להיות סופר רגישים לחום/קור שבחוץ, ולהגיב בהתאם לשינויים בטמפרטורה בחלל תוך אספקת יעילות אנרגטית מעולה. מזגנים אלו אם כך עוזרים לחסוך בחשמל, הם ידידותיים לסביבה, לא מרעישים, מצמצמים את הסיכון להפרעות אלקטרומגנטיות בציוד אחר ועוד תכונות נהדרות.

מה שלא כולנו יודעים, זה שכיום גם מזגן מיני מרכזי וגם מזגן מולטי יכולים לעבוד עם טכנולוגיית אינוורטר ובכך לקרר את כל החדרים בבית וליהנות מאותם יתרונות. אבל שיא הטכנולוגיה והחדשנות הוא מזגן אינוורטר טופ WIFI של טורנדו. מדובר במזגן עילי, נוח להרכבה ותפעול, עם מערכת אינוורטר משוכללת ועיצוב דק במיוחד. מזגן שקט וחסכוני ומערכת ה- Wifi המובנית שבו, מאפשרת שליטה במזגן מרחוק. וזה אומר בדיוק מה שאתם חושבים - דמיינו את עצמיכם בצהרי יום קייצי ישראלי שגרתי, נוהגים באוטו בדרך הביתה, מזיעים, ממהרים ורק רוצים פרץ אוויר קר שירגיע אתכם. זה בדיוק הזמן להפעיל את האפליקציה שתפעיל עבורכם את המזגן, כך שברגע שתיכנסו הביתה החדר כבר יהיה מקורר ונעים במיוחד עבורכם. פעם זה היה חלום, היום זו המציאות. אין פלא שמזגן זה זכה בפרס מוצר השנה - פרס החדשנות 2018, בחירת הצרכנים.

לסיכום

אתם עדיין מתלבטים איזה מזגן לרכוש? ישנם כמה נתונים שכדאי לכם לברר עם עצמיכם קודם: לאיזו מטרה המזגן נועד, כמה חדרים יש בבית, מה התקציב וכו'. עדיין מבולבלים? בדיוק בשביל זה אנחנו פה: בשיחת טלפון אחת - 1700-500-300 תוכלו לדבר עם צוות המומחים של טורנדו (השיחה חינם כמובן) שייעץ לכם האם אינוורטר טופ הוא באמת המזגן עבורכם, או שאולי אתם חייבם דווקא מזגן מולטי, או אפילו מזגן נייד?

ייעוץ מקצועי ללא תשלום:
1-700-500-300
תקנון אחריות
לתקנון לחץ כאן
אמנת השירות
אנחנו מחוייבים לסטנדרטים אחרים של שרות