חסכון מקיר לקיר: חברת טורנדו משיקה חדשנות בתחום מיזוג האוויר

נעים להכיר - סדרת מיני Legend-WD המתקדמת והאיכותית ביותר בישראל!

 

טורנדו משיקה סדרת מיני מרכזי חדשה ומתקדמת במיוחד, ופותחת לכם את הדלת לעולם של סטנדרטים חדשים בעולם מערכות המיזוג, כל זה עם 5 שנות אחריות מלאות.

מיני Legend-WD

כשזה מגיע לשימוש במזגן, חיים משותפים הם לא תמיד הדבר הפשוט ביותר: בעוד שאצלו 17 מעלות זו טמפרטורה אידיאלית, היא קופאת מקור והולכת עם מעיל בבית; הילדים לא ישנים עם מזגן מתחת ל-26 מעלות , בזמן שאתם מתים מחום ורוצים לכבות את המיזוג. נשמע מוכר? לא עוד: טורנדו גאה להציג את סדרת מיני Legend-WD המתקדמת והאיכותית ביותר בישראל המשלבת מערכת טמפיום, המאפשרת שליטה מלאה בכל חדר, עם שלט נפרד המאפשר הדלקה, כיבוי או שינוי טמפרטורה. בכך מקבלים במערכת אחת גם חסכון מהותי בחשמל וגם שליטה על האזורים בבית אותם רוצים למזג.

עם סדרת המיני Legend-WD תוכלו להתאים אישית את הכיבוי וההפעלה של המערכת באופן אוטומטי, בהתאם לטמפרטורה המתבקשת, לקבוע את עוצמת מיזוג האוויר בהתאמה מדוייקת לבקשתכם – כך שתוכלו ליהנות מאיכויות חדשות של מערכת המיזוג אצלכם בבית ולחסוך בחשמל בצורה משמעותית. בנוסף, תוכלו לכייל טיימר שבועי לכיבוי והפעלת מערכת המיזוג באופן אוטומטי ולחבר אותה למערכת בית חכם.

מזגן מקיר לקיר

לדברי אסף גריס, סמנכ"ל השיווק של קבוצת טורנדו, "מזגן מיני מרכזי Legend WD הינו פיתוח בלעדי של חברת טורנדו אשר הושקעו בו משאבים רבים. Legend WD מיוצר בסטנדרט איכות מהגבוהים בעולם ועומד בסטנדרטים של תווי תקן בינלאומיים מחמירים. חברת טורנדו מאמינה באיכות המזגן החדש ומעניקה ללקוחותיה באופן בלעדי חמש שנות אחריות מלאות על המזגן".

סדרת Legend-WD עכשיו במבצעי השקה החל מ 5,576 ₪ עם 5 שנות אחריות מלאות.

אולי יעניין אתכם גם לקרוא על:

מבחר המזגנים שלנו
מהו מזגן נייד?
מזגן מיני מרכזי
מהי טכנולוגיית אינוורטר?

ייעוץ מקצועי ללא תשלום:
1-700-500-300
תקנון אחריות
לתקנון לחץ כאן
אמנת השירות
אנחנו מחוייבים לסטנדרטים אחרים של שרות