תשובות לשאלות נפוצות

כמה שנות אחריות ניתנות על מזגני טורנדו?
חברת טורנדו מתוך אמון בטיב מוצריה ועמידותם לאורך זמן בחרה להעניק על כל דגמי טורנדו 3 שנות אחריות הכוללת שנת אחריות מלאה הנדרשת על-פי חוק ועוד שנתיים אחריות מורחבות נוספות ומגבלות הכוללות עלות ביקור לכל מזגן טורנדו.

מהי אחריות מורחבת? 
אחריות מורחבת מקנה ללקוח אפשרות לקבל שירות מעבר לשנה הראשונה הנדרשת על-פי חוק בעלות של ביקור טכנאי לכל מזגן בלבד (300 ₪) וללא תשלום בגין חלקי חילוף ועבודות מיוחדות. אחריות זו תקפה בהצגת חשבונית רכישה בלבד והנה ללקוחות פרטיים בלבד. בכפוף לתקנון הנמצא ב"תעודת אחריות ממוחשבת".

מדוע עסק אינו זכאי לקבל אחריות מורחבת?
אופן ההפעלה ורציפות הפעלה בבתי עסק שונה מהותית ממזגנים המותקנים בבתים פרטים ולכן רמת התחזוקה הנדרשת ממזגן בבית עסק שונה מהותית, לפיכך החליטה החברה להעניק את השנים בעלות האחריות מורחבת רק עבור לקוחות המתקינים את המזגן בביתם הפרטי.

מה כוללת אחריות מלאה למזגן?
במשך תקופה של תום 12 חודשים ממועד התקנת המזגן בבית הלקוח מתחייבת טורנדו לתקן, לא תמורה, כל תקלה שהתגלתה במזגן, להשיב את המזגן למצבו טרם התקלה. כמו כן, מתחייבת החברה להחליף את המזגן או כל חלק בו, במידה ויידרש, ללא כל תמורה ובכפוף לתקנון הנמצא ב"תעודת אחריות ממוחשבת".

כיצד ניתן להאריך את תקופת האחריות על המזגן?
הארכת תקופת האחריות למזגן מתבצעת באמצעות מוקד שירות טורנדו בטלפון 1-700-50-15-15

או באמצעות שליחת מייל דרך האתר. חברת טורנדו שולחת באמצעות הדואר לכל לקוחותיה שובר ביטוח למזגן כחודש לפני תום תקופת האחריות.

היכן ניתן לקנות את מזגני טורנדו?
מזגני טורנדו ניתן לקנות באמצעות כ-400 מתקינים החברים במועדון VIP, ברשתות מיזוג האוויר המובילות, רשתות חשמל, וחנויות חשמל.

מיהם המתקינים המורשים להתקנת מזגני טורנדו?
לחברת טורנדו מועדון מתקינים הגדול והמקצועי בישראל, טורנדו VIP, המונה כ-400 מתקינים מכל רחבי הארץ בעלי ניסיון רב בשנים שנבחנה רמת המקצועיות שלהם ורמת השירות. טורנדו בעצם מעניקה תו תקן למתקינים הנבחנים ובוחנת את טיב עבודתם ומקצועיותם. המתקינים אינם עובדים שכירים בחברה אך הינם עומדים בדרישות האיכות שהציבה החברה ועברו הדרכה על מגוון מוצרי החברה.

אילו תקני בטיחות ואנרגיה ישנם למזגני טורנדו?
מזגני טורנדו נבחנו ואושרו לשיווק על-ידי מכון התקנים הישראלי. כמו כן, עומדים המזגנים בתקני הבטיחות והאנרגיה המחמירים בעולם:

הסמכה של חברת טורנדו ע"י מכון התקנים הישראלי והבינלאומי ת"י 9001:2000. מזגני טורנדו נבחנו ואושרו לשיווק ע"י מכון התקנים הישראלי,לפי תקן 1/994.
התקן האירופי לבטיחות ותאימות אלקטרומגנטית (EMC).
תו אישור להצהרת ביצועים ורמת רעש,פיקוח של ארגון אירופאי של יצרני מיזוג האוויר.
תו התקן האמריקאי לבטיחות ולעמידה בתקני ISO 9001.
עמידה בתקן האוסטרלי לבטיחות,אנרגיה וציפוי מתכות (EMI).
התקן הגרמני לבטיחות ותאימות אלקטרומגנטית (EMC).
רישוי התאמת בטיחות היגיינה של מכון התקנים ברוסיה (RUSS-TEST).
אישור מכון התקנים הארגנטינאי.
אישור מכון התקנים האוסטרלי.

היכן מיוצרים מזגני טורנדו?
מזגני טורנדו מיוצרים על-ידי המפעל השלישי בגודלו בעולם המייצר את מזגני טורנדו באופן בלעדי לישראל.

המפעל מייצר יותר מ- 23 מיליון מזגנים בשנה ל-150 מדינות שונות ברחבי העולם. המפעל מייצר בסטנדרט איכות מהגבוהים בעולם, בעל בקרת איכות בינלאומית עם פיקוח ישראלי ובעל תווי תקן בינלאומיים מחמירים. מחלקת מחקר ופיתוח של המפעל היא מהגדולות בעולם ובעלת ידע טכנולוגי עשיר. לפרטים נוספים.

היכן ניתן לראות תצוגה של מזגני טורנדו? 
מזגני טורנדו מוצגים במאות נקודות מכירה ברחבי הארץ. רשתות מיזוג:ענק המזגנים ועולם המיזוג. רשתות חשמל: בסט ביי, אל"ם, ביג בוקס, הום סנטר, סוויטץ, תן אלקטריק, ליאור, אלקטרו קובי, ביג אלקטריק וטרקלין חשמל.

וכן בחנויות החשמל המובחרות. בניהן: מחסני השרון, דאן טאל, סלון המרכז, פי אר, דיגיטל אלקטריק והחשמל לצרכן.

ייעוץ מקצועי ללא תשלום:
1-700-500-300
תקנון אחריות
לתקנון לחץ כאן
אמנת השירות
אנחנו מחוייבים לסטנדרטים אחרים של שרות