מועדון VIP

במועדון VIP נמנים נבחרת העל של מתקיני המזגנים שנבחרו בקפידה על-ידי חברת טורנדו מתוך רצון לספק ללקוחותיה את מוצריה בהתקנה עם הסטנדרטים המקצועיים והגבוהים ביותר בענף.
איכות היא ערך עליון בחברת טורנדו בכל נקודת מפגש בין המותג ללקוח, לכן בחרה החברה את המתקינים האיכותיים ביותר בענף מיזוג האוויר להיות שגריריה אצל הלקוח הסופי.
טורנדו שדואגת לשקט הנפשי של לקוחותיה בחרה עבורה את המתקינים האמינים ביותר שהתחייבו לפעול בהגינות כלפי לקוחותיהם ולעמיד את הלקוח במרכז. מתקיני טורנדו VIP הם נבחרת המקצוענים ביותר בתחום מיזוג האוויר אשר מעניקים ללקוחותיהם חווית ייעוץ, קנייה והתקנה ברמה אחרת.

רשתות במועדון


רשת ענק המזגנים
הרשת מובילה את ענף המיזוג בישראל כבר למעלה מ- 20 שנה ונהנית מנתח השוק הגדול והמשמעותי ביותר בענף. הרשת עוסקת בייעוץ, מכירה, התקנה ושירות של כל מותגי המזגנים המובילים. לרשת כ-60 מתקינים הפרוסים בפריסה ארצית בעלי ניסיון מקצועי רב בשנים וכן אולמות תצוגה בערים המרכזיות
לאתר הרשת >

רשת עולם המיזוג
רשת מזגנים מהמחסן לצרכן. הרשת עוסקת בייעוץ, התקנה ושירות לכל סוגי המזגנים בפריסה ארצית. רשת עולם המיזוג מציגה את השיטה הזולה ביותר לקניית מזגן- אתם בוחרים מזגן ואנחנו מביאים אותו מהמחסן ישירות אליכם הביתה. כל המותגים המובילים, עודפים, מזגנים סוג א' במחירי ריצפה ובאחריות מלאה.
לאתר הרשת >


רשת מיזוג נטו
רשת מיזוג נטו היא רשת מתקינים ארצית העוסקת רק במזגנים.נטו. למתקינים ניסיון של עשרות שנים וכל אחד מהם מתמחה באזור מגורים שונה ולכן יוכל לתת את השירות הכי מקצועי ואת הליווי הכי אישי. משלב הייעוץ בדירה, התאמת סוג המזגן לבית ולצרכים ועד שלב הליווי שלאחר התקנת המזגן
לאתר הרשת >

טורנדו VIP
במועדון נמנים כ-200 מתקינים פרטים שאינם משויכים לרשת ארצית אך בעלי ידע וניסיון רב בשנים.

ייעוץ מקצועי ללא תשלום:
1-700-500-300
תקנון אחריות
לתקנון לחץ כאן
אמנת השירות
אנחנו מחוייבים לסטנדרטים אחרים של שרות