נקודות מכירה

אתרי סחר וסיטונאים מורשים >

 

מוצרי טורנדו נמכרים ברשתות החשמל המובילות ובחנויות החשמל הנבחרות הפזורות ברחבי הארץ.

כמו כן, ניתן לפנות לייעוץ וקניה לאחד ממתקיני מועדון ה-VIP של טורנדו, אשר שנבחרו בקפידה, מתוך רצון להבטיח ללקוחותינו את המוצרים וההתקנות בסטנדרטים המקצועיים והגבוהים ביותר בענף.

טורנדו שדואגת לשקט הנפשי של לקוחותיה בחרה עבורה את המתקינים האמינים ביותר שהתחייבו לפעול בהגינות כלפי לקוחותיהם ולהעמיד את הלקוח במרכז. מתקיני טורנדו VIP מעניקים ללקוחותיהם חווית ייעוץ, קנייה והתקנה ברמה אחרת.

במסגרת מועדון ה-VIP מפעילה טורנדו שלוש רשתות שיווק מובילות:

רשת ענק המזגנים

הרשת מובילה את ענף המיזוג בישראל כבר למעלה מ- 20 שנה ונהנית מנתח השוק הגדול והמשמעותי ביותר בענף. הרשת עוסקת בייעוץ, מכירה, התקנה ושירות של כל מותגי המזגנים המובילים. לרשת כ-60 מתקינים הפרוסים בפריסה ארצית בעלי ניסיון מקצועי רב בשנים וכן אולמות תצוגה בערים המרכזיות

לאתר הרשת >

רשת עולם המיזוג

רשת מזגנים מהמחסן לצרכן. הרשת עוסקת בייעוץ, התקנה ושירות לכל סוגי המזגנים בפריסה ארצית. רשת עולם המיזוג מציגה את השיטה הזולה ביותר לקניית מזגן- אתם בוחרים מזגן ואנחנו מביאים אותו מהמחסן ישירות אליכם הביתה. כל המותגים המובילים, עודפים, מזגנים סוג א' במחירי ריצפה ובאחריות מלאה.

לאתר הרשת >


רשת מיזוג נטו

רשת מיזוג נטו היא רשת מתקינים ארצית העוסקת רק במזגנים.נטו. למתקינים ניסיון של עשרות שנים וכל אחד מהם מתמחה באזור מגורים שונה ולכן יוכל לתת את השירות הכי מקצועי ואת הליווי הכי אישי. משלב הייעוץ בדירה, התאמת סוג המזגן לבית ולצרכים ועד שלב הליווי שלאחר התקנת המזגן 

לאתר הרשת >


ייעוץ מקצועי ללא תשלום:
1-700-500-300
תקנון אחריות
לתקנון לחץ כאן
אמנת השירות
אנחנו מחוייבים לסטנדרטים אחרים של שרות