טורנדו סופר אינוורטר - אין עוד מזגן כזה

הוא שחור ויפהפה, והוא נותן את המענה המתקדם והמשוכלל ביותר לאיכות החיים שלכם בבית. היתרונות הבלעדיים שלו, הופכים אותו למזגן העילי הטוב ביותר בשוק. מהיום, כשאתם חושבים על מזגן, תחשבו רק טורנדו סופר אינוורטר. למה? כי הוא מביא אליכם הביתה את הטכנולוגיה החדשנית ביותר, את פתרונות מיזוג האוויר המתקדמים ביותר, והכי חשוב: טורנדו סופר אינוורטר מעניק לכם תועלות שלא קיימות באף מזגן אחר. באחריות.

איכות חיים טובה יותר

עשרות מהנדסים ואנשי פיתוח, מאות פסי יצור, אלפי עובדים, עשרות רבות של מוצרים, השקעות של מיליוני דולרים במחקר ופיתוח, הכול מכוון למטרה מרכזית אחת: לשדרג את איכות החיים שלכם בבית. מה זה אומר? לייצר עבורכם את האווירה האופטימלית שתאפשר לכם להשתחרר, להרגיש רגועים, מוגנים, בטוחים. לתת לכם שקט נפשי ומקום מפלט מהעצבים וחוסר המנוחה של הג'ונגל החם והלח שבחוץ.

ואם מדברים על איכות חיים, אז שתהייה הכי טובה שאפשר. זה המוטו שמוביל את מערך הפיתוח של טורנדו, שהשיק בימים אלה את מזגן סופר חדשני - מזגן אינוורטר. המזגן מתבסס על טכנולוגיית האינוורטר האיכותית ומשדרג אותה עם מגוון יתרונות ותועלות בלעדיים, שעושים את ההבדל בתוצאה שאתם מרגישים בבית, עם מערכת מיזוג דירתית אופטימלית עבורכם.

עיצוב מרהיב

כל כך הרבה משקיעים בעיצוב הבית, בריהוט המודרני, ובמראה הכללי, ובסוף נאלצים לשים על הקיר קופסה שבינה לבין אסטטיקה אין הרבה משותף. מסתבר שזה הפריע לצרכנים רבים, ומסתבר שיש מה לעשות. מה? תסתכלו על העיצוב החדשני והייחודי של הסופר אינוורטר, על הצבע השחור המשווה לו מראה סופר אלגנטי, ועל האופן בו הוא משתלב בכל בית כפריט עיצובי התורם ל'לוק' הכללי של החדר. אין עוד מזגן יפה ומושקע כזה.

קירור מהיר של מזגן מומלץ

רוצים שהמזגן יגיע לטמפרטורה הרצויה לכם מהר יותר, ולא ייקח זמן רב עד שיקרר את כל הבית הגדול שלכם? בסרטון הפרסומת של טורנדו, הפתרון היה לעבור כל המשפחה לגור בדירת חדר, שמתקררת מהר יותר מהבית הגדול. במציאות, הפתרון של הסופר אינוורטר: הפעלת מצב הטורבו של המזגן המאפשר הגעה לטמפרטורה רצויה במהירות גבוהה במיוחד.

אוויר נקי יותר

ומה עושים במקרים בהם החלונות סגורים ויש בבית תחושת מחנק, ריחות בישול וטיגון הנספגים בבגדים, בשטיחים ובריהוט, או סתם ריחות לא נעימים? גם למצב הזה נמצאה הטכנולוגיה המתאימה למתן פתרון אולטימטיבי: מערכת יוניזטור מתקדמת, המוסיפה לאוויר המזגן יונים שליליים, המעניקים תחושה של אוויר נקי וצח יותר. בנוסף לפילטר הפחם המסנן חלקיקי אבק מיקרוניים וריחות לא נעימים בבית, היונים השליליים (כמו אלה הנמצאים באזורי מפלים ונהרות) משפרים את תפקוד הריאות, מעוררים את מחזור הדם, ויעילים במניעת מעבר למחלות נשימה.

טכנולוגיה של ניקוי עצמי (למה עוד לא מצאו טכנולוגיה כזו גם לניקיון הבית?) מאפשרת ניקוי אוטומטי של הסוללה הפנימית, מה שמבטיח לכם אוויר איכותי יותר וחיי מזגן ארוכים יותר.

"לטורנדו סופר אינוורטר יתרונות רבים שלא קיימים במזגני האינוונטר הרגילים", מסכם גריס . "למשל: חיסכון של עד 50% בצריכת החשמל, שמירה על טמפרטורת חדר יציבה, הפחתת תחושת היובש בחימום מערכת השבחת אוויר חשמלית (יוניזטור), מערכת ניקוי עצמי, טכנולוגיית טורבו, חיישן Follow Me אופציה להפעלה טלפונית מרחוק, עמידות בטמפרטורות קיצוניות ועוד. גם עיצוב הסופר טורנדו מביא בשורה חדשה עם לוק מודרני נקי ואלגנטי שלא מוכר בתחום. בשורה התחתונה, לקוחותינו מקבלים בונוס של סופר תועלות, הבלעדיות רק לסופר אינוורטר שלנו, ומשמעותן: שדרוג ממשי באיכות החיים שלהם ושל בני המשפחה".


אולי יעניין אתכם גם:

קטלוג המזגנים שלנו
מזגן עילי אינוורטר
איך לבחור מזגן שקט לחדר שינה?
איך עובד מזגן נייד?

ייעוץ מקצועי ללא תשלום:
1-700-500-300
תקנון אחריות
לתקנון לחץ כאן
אמנת השירות
אנחנו מחוייבים לסטנדרטים אחרים של שרות