מהפכת האינוורטר של טורנדו

טכנולוגיית האינוורטר כובשת את שוק מיזוג האוויר העולמי ונחשבת לבשורה הטכנולוגית המנצחת של השנים האחרונות. ומה אצלנו? חברת טורנדו, שזיהתה את המגמה העולמית, סחפה את השוק הישראלי  האחרון עם מגוון של דגמי האינוורטר הייחודיים שלה.


בעוד שישראלים בודדים הכירו את המושג "טכנולוגיית אינוורטר" לפני כשנה, כיום יותר ממחצית מהישראלים מכירים את הטכנולוגיה. הישג מרשים זה בהחלט יכול להירשם לזכותה של חברה טורנדו שהיתה נחושה להחדיר את הטכנולוגיה המתקדמת בעולם לישראל ובאמצעותה לשנות את פני השוק.

חברת טורנדו משנה את פני השוק

השוק בתחום מיזוג אוויר היה 'בתרדמת' שנים רבות ללא חדשנות מוצרית ועם אותה 'קופסא לבנה' המותקנת על הקיר. בעולם החלה מגמה של מזגנים חסכניים בחשמל, מזגנים מעוצבים, ואף מזגנים נסתרים. חברת טורנדו ערה למגמות העולמיות בתחום מיזוג האוויר וידעה לזהות את הפוטנציאל בהחדרה של מוצרים אלו לישראל. טורנדו השיקה קווי מוצרים חדשים בטכנולוגיית האינוורטר עם עיצובים שונים שעוררו את שוק מיזוג האוויר לחדשנות והפכו את המזגן לרהיט עיצובי בבית. הדוגמא הקלאסית היא ההשקה של "טורנדו סופר אינוורטר" המזגן ההיי טייקי השחור המוכר לכם מהפרסומות בטלוויזיה. באמצעות השקה של מזגן זה הציבה טורנדו סטנדרטים חדשים בשוק מיזוג האוויר. "טורנדו סופר אינוורטר" כולל את כל הטכנולוגיות החדשניות ביותר במזגן אחד ובעל עיצוב דק ומודרני שהפך מהר מאוד לסמל סטטוס. הביקוש הרב למזגן הוביל לפיתוח של גוונים נוספים והיום הוא קיים גם בגוונים שחור מבריק, שמפניה, וגם בלבן פנינה. חברת טורנדו הצליחה לשנות את ההרגלי צריכה שלנו ולגרום לנו הוסיף מאות שקלים לרכישת מזגן כדי להביא את הקדמה הטכנולוגית אלינו הביתה.

כל אחד והאינוורטר שלו

אחרי המהפכה שחוללה חברת טורנדו בתחום המיזוג ברור לכולם שרכישת מזגן אינוורטר היא הכדאית ביותר, בעיקר לאור העובדה כי קניית מזגן היא לפחות לשבע שנים, שאז כבר ברור כי כלל לא ימכרו מזגנים בטכנולוגיה הקיימת והמזגנים המותקנים בבתים בטכנולוגיית הקיימת (on/off) יחשבו מיושנים בדיוק כפי שטלוויזיות רגילות או מסך רגיל למחשב נחשבים היום למיושנים. לפיכך השאלה האם להעדיף מזגנים בטכנולוגיית אינוורטר או מזגנים בטכנולוגיה קיימת (on/off) כבר אינה רלוונטית. השאלה המרכזית היא איזה מזגן אינוורטר מומלץ עבורכם.

לשוחרי החדשנות והקדמה אין ספק ש"טורנדו סופר אינוורטר" זה המזגן שלכם. המזגן הנחשק ביותר, אך קחו בחשבון שעבור תשוקה זו תשלמו גם בהתאם. למעוניינים למזג מספר חדרים מזגן "טורנדו מולטי אינוורטר" יענה על הצורך שלכם ויאפשר לכם למזג עד חמישה חדרים עם מנוע משותף, לאלו שמעוניינים למזג את הסלון או את המטבח ולא מתנגדים לחסוך באופן משמעותי בחשבון החשמל "טורנדו אינוורטר" יכול להתאים לכם.

ייעוץ מקצועי ללא תשלום:
1-700-500-300
תקנון אחריות
לתקנון לחץ כאן
אמנת השירות
אנחנו מחוייבים לסטנדרטים אחרים של שרות