חיפוש

אודות טורנדו מזגנים

חברת טורנדו מוצרי צריכה בע"מ נוסדה בשנת 1988 והינה חברה ישראלית בבעלות פרטית. החברה מתמחה במתן פתרונות בתחום מיזוג האוויר.

בזכות איכות המוצרים ועמידות המזגן לאורך זמן הפך המותג "טורנדו" במהלך השנים למותג המזגנים המועדף בקרב הלקוחות והמתקינים המקצוענים בתחום וזכה להערכתם ולהמלצתם.

בשנת 2007 הושק המותג "טורנדו" בקמפיין פרסומי והחל בשיווק בכל ערוצי ההפצה, לרבות רשתות חשמל וחנויות חשמל.
השפה התקשורתית המזוהה, החדשנית וההומוריסטית יצרה בולטות גבוהה למותג ועד מהרה הוא הפך למותג מזגנים המוכר והאהוד בישראל.

מוצרים

עמוד סוגי המזגנים של טורנדו כולל כ-112 דגמים אשר מספקים מגוון של פתרונות ותועלות בתחום המיזוג, על מנת לתת מענה לקהל הרחב ולצרכנים השונים. החברה משווקת מזגנים מתקדמים במבחר תפוקות, גדלים, תכונות,עיצובים וטכנולוגיות, ביניהם מזגנים עיליים, מערכות מיני מרכזי ומערכות מולטי, בטכנולוגיית On/Off ובטכנולוגיית Inverter.

שירות

לחברה מערך שירות ארצי מהמקצועיים בארץ. מערך השירות מונה עשרות טכנאים, נציגי שירות ואנשי מקצוע מהבולטים בענף, אשר מחויבים לטובת שירות בבית הלקוח או במעבדות לתיקון המוצרים של החברה. מערך השירות מנוהל על-ידי טכנולוגיות ניהול שירות מתקדמות המופעלות מחדר השליטה והבקרה המרכזי של החברה.

לקוחות טורנדו נהנים מאחריות לכל סוגי המזגנים, זאת בזכות אמונתה של החברה באיכותם, באמינותם ועמידותם של מוצריה לאורך זמן ובשל החשיבות הרבה שמקנה החברה לנושא השירות.


הפצה

החברה מנהלת את מועדון המתקינים הגדול והמקצועי בישראל. המתקינים נבחרו בקפידה על ידי החברה לאחר שנבחנה רמת המקצועיות שלהם ורמת השירות שהם מעניקים ללקוח, תוך התייחסות לאמינותם והגינותם. מתקיני המועדון הינם המתקינים המומלצים על-ידי החברה להתקנת מזגני טורנדו.

ייצור ופיתוח

ההצלחה של טורנדו מבוססת על מחקרי עומק של צרכים ודרישות מול אלפי צרכנים ומתקינים. תכנון המזגן הבא מבוסס על ידי טכנולוגי מתקדם ושיתוף פעולה עם 5 מרכזי מחקר ופיתוח בינלאומיים, מפעלי ייצור רובוטיים המשוכללים והמדויקים ביותר בעולם, תהליכי בקרת איכות לפי תקנים בינלאומיים מחמירים, כולל בדיקת הפעלה לכל מזגן שיוצא מפס הייצור.

טורנדו עובדת בשיתוף פעולה עם מספר ספקים מובילים, ביניהם: Chigo, Carrier, Aux ועוד, על מנת להבטיח לצרכן את המוצר האיכותי ביותר. מערכות TORNADO VRF כוללות מדחס עוצמתי תוצרת יפן; מדחס Hitachi ב-VRF ומדחס Mitsubishi במערכות המיני VRF.

חברת טורנדו מנהיגה את מיזוג האוויר בישראל

חברת טורנדו קובעת סטנדרטים חדשים בתחומי השירות, החדשנות, העיצוב, איכות הסביבה והאחריות החברתית. בתחום השירות, נהנים לקוחות טורנדו משרות מהיר, מקצועי, יעיל ומדויק, המעמיד את הלקוח במרכז בכל עת.

בתחום החדשנות מובילה טורנדו את מהפיכת האינוורטר עם דגמים המתקדמים ביותר בישראל. בנוסף משווקת החברה מוצרים חדשניים נלווים, אשר מעצימים את התועלת של הצרכן מהמזגן, ביניהם מערכת הפעלה טלפונית למזגן, מערכת טמפיום וגלאי נוכחות חכם.

בתחום העיצוב משווקת טורנדו קו עיצובי חדשני של מזגנים, הכולל יחידות נסתרות, מזגנים דקים ובמגוון צבעים: שחור מבריק, כסוף, שמפניה, לבן ולבן פנינה.

בתחום האחריות החברתית פועלת טורנדו על מנת לעודד צרכנים לרכוש מזגנים חסכניים באנרגיה וידידותיים לסביבה. החברה משקיעה מאמצים רבים בחינוך השוק וקהל הצרכנים שמזגנים בטכנולוגיית האינוורטר חוסכים באופן משמעותי בחשמל ולכן מהווים קניה נבונה, כדאית וירוקה יותר.

קישור

רכישת מזגן
שירות לקוחות