חיפוש

תכונות ופיצ'רים מיוחדים במזגנים

תכונות ופיצ'רים במזגן טורנדו

אני מביט על השלט של המזגן. רגע...זה שלט של הממיר. מתחיל מהתחלה:

אני מביט על השלט של המזגן.

עד לא מזמן התקשורת שלי עם המזגן הסתכמה ב- 4 לחצנים: הדלקה או כיבוי, חימום או קירור, בחירת טמפרטורה ועצמת הרוח. זה הספיק לי. הסתדרתי יופי. אבל הקידמה לא עוצרת וכמו שאני תקוע בפייסבוק כשכולם כבר בטיקטוק, אני מבין שגם כאן אני חייב להתעדכן.

עולם המזגנים לא קופא (תרתי משמע) על שמריו. עוד ועוד תכונות חדשות ופיצ'רים מיוחדים  מופיעים ככל שהטכנולוגיה והפיתוח מתקדמים. אי אפשר לעצור את זה. אין מה להילחם בזה. צריך להבין שכל הפיתוחים החדשים נועדו בסופו של דבר לעשות לנו את החיים קלים יותר, נוחים יותר, יעילים יותר.

וכאן אני חוזר לשלט של המזגן החדש שקנינו. המון פיצ'רים ואייקונים שאני לא מכיר קורצים לי להשתמש בהם. לנצל אותם. ליהנות מהם. אז לקחתי את חוברת ההפעלה (כן, ילדים, יש דבר כזה) והתחלתי לקרוא. האמת, התרשמתי כל כך שהחלטתי לחלוק איתכם כמה מהתכונות החדשות שגיליתי. גילוי נאות: בהחלט יכול להיות שלחלק מכם שום דבר כאן לא נחשב חדש...

שליטה מרחוק מהסמארטפון עם טכנולוגיות Wi-Fi

לא יאומן (למי שעדיין לא מכיר), אני יכול לשלוט במזגן wifi מהסמארטפון שלי גם כשאני לא בבית. זה כולל הפעלה וכיבוי, ויסות טמפרטורה ועוד פעולות שאפשר לבצע מרחוק באמצעות אפליקציה בטלפון החכם.

למה זה טוב? נניח שאנחנו בדרך מהים חזרה הביתה. חום אימים בחוץ והבית בטח חנוק. אנחנו מפעילים את המזגן בבית ישירות מהסמארטפון בים ומגיעים לבית נעים וקריר. מדהים, לא?

Clean Air

בלחיצה על לחצן זה מופעל מסנן יונים ואבק שמסייע למזגן לסלון או לחדר אחר לנקות ולטהר את האוויר בחדר מאבקנים ומזהמים. נשמע לי בריא. נשמתי לרווחה.

sleep

פונקציה שמומלץ להפעיל בלילה לשיפור תנאי השינה. מסתבר שלגוף במצב שינה יש דרישות מיוחדות מבחינת טמפרטורה והמזגן מתאים את פעולתו במיוחד לכך. לא ממש הבנתי, אבל כתוב  שזה גם חוסך בחשמל אז אולי זו הסיבה לשינה הטובה.

Turbo

הפעלת הטורבו מאפשרת למזגן להגיע לטמפרטורה המבוקשת בזמן הקצר ביותר. במצב קירור המזגן יזרים אוויר קר מאוד כשהמאוורר במהירות הגבוהה ביותר. במצב חימום הוא יגיע במהירות רבה יותר לטמפרטורה המבוקשת. מיועד לאנשים חסרי סבלנות.

Self-Clean

פונקציה כלבבי: המזגן מנקה את עצמו. לא אני, לא האישה, לא הטכנאי. הוא מנקה את עצמאית. חבל שאין פונקציה כזו לכל הבית.

Timer

לא ממש פונקציה חדשה לי... אבל האמת? עוד לא פגשתי מישהו (ואני מתכוון לעצמי ולאשתי) שהצליח להגדיר מתי המזגן יידלק מעצמו, מתי הוא יכבה מעצמו וזה באמת עבד לו. הפונקציה הזו תמיד גרמה לי להרגיש מטומטם.

Follow Me

פונקציה שנולדה להנהיג? לא בדיוק. יותר לפנק. אם ביקשתי, נניח, 24 מעלות, אז אני רוצה שבכל מקום בבית שבו אני אהיה – שם בדיוק יהיו ה 24 מעלות שלי. איך אני עושה את זה? מפעיל את הפונקציה (שמכונה גם I FEEL) ומניח את השלט לידי. המזגן כבר ידאג שהיכן שנמצא השלט – שם, ורק שם, תהיה בדיוק הטמפרטורה שביקשתי. פונקציה לאגואיסטים.

רכישת מזגן
שירות לקוחות