חיפוש
מזגן לסלון

מזגנים מומלצים

חיפוש סוגי מזגנים

מותג
קטגוריה
תפוקת קירור
סדרה
מידע נוסף

מחירי מזגנים כולל התקנה

מהו טווח מחירי המזגנים?

עולם מיזוג האוויר הוא עולם רחב הכולל מגוון פתרונות למיזוג כל חלל אפשרי – החל ממזגנים ניידים, דרך מזגנים עיליים המשמשים למיזוג של חלל אחד ועד מערכות מיני מרכזיות ומערכות VRF המספקות מיזוג איכותי ועצמתי לחללי ענק. אין ספק שבמדינה עם אקלים כמו זה של ישראל, מזגן הוא מוצר שחייב להיות נגיש לכל בית ולכל עסק. מגוון המזגנים של טורנדו מגיע בטווח מחירים רחב במיוחד, ומאפשר לכל אחד למצוא את פתרון המיזוג המתאים לצרכיו בעלות המתאימה לכיסו.

מזגנים עיליים – מגוון המזגנים העיליים של טורנדו כולל מזגנים מסדרת ISKA, TOP, SAGA MASTER ו-MART KURI SUMO TOP PRO TOP PRO CARBON הכוללות מזגנים בהספקים שונים, מ1 כ"ס ועד 5 כ"ס.

מחירם של מזגנים עיליים טורנדו 1 כ"ס עד 1.5 כ"ס נע בין 1500 ל-3000 ₪. מחירם של מזגנים עיליים בתפוקה של 2.5 כ"ס (BTU) מתחיל בכ-3500 ₪ ומגיע עד ל-4500 ₪, ומזגני 5 כ"ס מגיעים עד למחירים של כ-7000 ₪.

מזגן מיני מרכזי –מזגנים מסוג מיני מרכזי מגיעים במגוון רחב של הספקים, ולכן טווח המחירים של מזגן מיני מרכזי הוא גדול במיוחד . ניתן למצוא מזגן מיני מרכזי בהספק של 24,000 BTU במחיר של כ-5300 ₪ ועד למערכות עצומות בהספק של 200000 BTU בעלות של כ-40 אלף ₪. המזגנים המיני מרכזיים הפופולריים ביותר הם אלו בעלי הספק של 30000 עד 50000 BTU והם נעים בטווח המחירים של 6000 ועד 11000 ₪.

איך ההתקנה משפיעה על מחירי המזגנים?

סוגי מזגנים שונים דורשים התקנה שונה בעלויות שונות. מחירי התקנת מזגנים יכולים לנוע בין כמה מאות שקלים לכמה אלפים, תלוי בסוג המזגן ובצרכי ההתקנה. מחיר התקנת מזגנים עיליים כולל את התקנת היחידה החיצונית (המעבה) והיחידה הפנימית (המאייד) על ידי טכנאי מזגנים מורשה והוא נע בין 700 ₪ ל1500 ₪. העלות יכולה לגדול במידה ויש צורך בתוספת צנרת הנדרשת בשל המרחק בין חלקי המזגן, בקידוח וחציבה בקיר או לחילופין בהרכבת תעלות פלסטיק להסתרת הצנרת, ותוספות שונות כמו שימוש במנוף להתקנת מזגן בגובה. התקנת מזגן מיני מרכזי מורכבת יותר וכוללת עבודות הכנה כמו פריסת תעלות מיזוג ועבודות גבס והנמכת תקרה לכיסוי התעלות. עבודות אלו מתבצעות על ידי איש גבס מקצועי ועלותן מתווספת לעלות ההתקנה הבסיסית. גם כאן, ככל שמספר הפתחים גדול יותר והיקף התעלות גדול יותר, עלות העבודה גדלה.

המונחים של המומחים

אתם יודעים מה אתם מחפשים, אבל לא בטוחים איך למצוא אותו בתוך מגוון דגמי המזגנים של טורנדו? מילון המונחים שלנו יפשט ויסביר לכם את כל המונחים בהם משתמשים לתיאור היכולות הטכניות של המזגנים, ומה שעומד מאחוריהם.
תפוקה (BTU) – תפוקת המזגן מתייחסת לכוחו של המנוע וליכולתו לקרר או לחמם את החלל. תפוקת מזגנים נמדדת באמצעות יחידות BTU (יחידות תרמיות בריטיות   British Thermal Units), המציינות את כמות החום והאנרגיה הדרושה לחימום יחידה אחת של מים. ככל שה- BTU של המזגן גבוה יותר כך מדובר במזגן חזק יותר שתפוקת החום או הקור שלו גבוהה יותר.
כ"ס – לציין מה המונחים המקובלים וכמה BTU יש ב-1 כ"ס (כ-9000, תוודאו)
דירוג אנרגטי – הדירוג האנרגטי הוא ממד עולמי הבוחן את צריכת החשמל של המזגן ביחס לתפוקה שהוא מספק. הדירוג עצמו נקבע בטווח של אותיות באנגלית המייצגות את רמת החיסכון בחשמל והיעילות האנרגטית של המכשיר, כאשר האות A מייצגת את הדירוג האנרגטי הגבוה ביותר הניתן למכשירים חסכוניים ויעילים ואילו האות G מייצגת את הדירוג האנרגטי הנמוך ביותר. לטורנדו מזגני אינוורטר בדירוג A++COP זה מקדם יעילות ולא דירוג אנרגי כן צריך להסביר את המונח, בנפרד.
SEER זה מקדם יעילות עונתי – מונח מקובל במזגני אינוורטר בתקינה אירופאית. לדעתי להתייחס בפסקה נפרדת.
מעבה - היחידה החיצונית של המזגן, המותקנת לרוב מחוץ למבנה, וכוללת בתוכה את המדחס, משאבת חום, שסתומים, מחליף חום ואביזר התפשטות.
מאייד - היחידה הפנימית של המזגן, המותקנת בחלל עצמו ותפקידה לשאוב את האוויר מהחלל , ולאחר פעול הקירור להזרים את האוויר הממוזג חזרה לתוך החלל.

מה חשוב לדעת על התקנה של מזגן חדש?

בבואכם לרכוש מזגן חדש ראשית כדאי להכיר את האופציות הקיימות בשוק : מזגן עילי, מזגן מיני מרכזי, מערכות מולטי, VRF BOX, מערכות VRF, מזגנים הפועלים בטכנולוגיית אינוורטר.
שנית, מומלץ לקחת בחשבון קריטריונים כגון : סוג ואזור המבנה, תפוקה והרגלי שימוש במזגן, מידת השקט, שנות האחריות וכדומה.
לרכישת מזגן טורנדו תוכלו לעיין במבחר המזגנים באתר או בקטלוג ותוכלו להשאיר פרטים לרכישת המזגן. לאחר השארת הפרטים באתר יועץ מקצועי יקבע פגישה בביתכם, ללא תשלום וללא התחייבות, על מנת להמליץ ולספק הצעת מחיר להתקנה. תהליך פשוט ונוח זה מבטיח שתקבלו את המזגן המתאים לביתכם, בעזרת אנשי מקצוע מנוסים.
לאחר הרכישה של מזגן טורנדו החדש שלכם, יש להיערך לקראת הגעתו הביתה והתקנתו. מומלץ להזמין את המתקין אל ביתכם עוד לפני שהמזגן החדש מגיע, על מנת שיבחן מהו המיקום הנכון ביותר להתקנת המזגן, האם יש צורך בתושבת חדשה למנוע, מהו אורך התעלות הנדרש להעברת צנרת החשמל והמים, כל זאת על מנת לקבל ממנו הצעת מחיר מדויקת עבור ההתקנה.
התקנה של מזגן צריכה להתבצע על ידי מתקין מורשה של טורנדו. לחברת טורנדו מועדון קבלני מיזוג הגדול והמקצועי בישראל המונה כ-400 מתקינים מכל רחבי הארץ בעלי ניסיון רב ורמת שירות גבוהה העומדת בדרישות האיכות שהציבה החברה.

אחריות מורחבת במזגני טורנדו

ברכישת מזגן, מגיעה אחריות יצרן לתקופה של 12 חודשים, הנספרים ממועד התקנת המזגן בבית הלקוח, במהלכם מתחייבת טורנדו לתקן כל תקלה שהתגלתה במזגן או להחליף את המזגן או כל חלק בו, במידה ויידרש, בכפוף לתקנון הנמצא ב"תעודת אחריות ממוחשבת".
בנוסף לאחריות היצרן, לקוחות פרטיים יכולים ליהנות מאחריות מורחבת של עד 7 שנים (בהתאם לדגם המזגן), אותה ניתן להפעיל על ידי מילוי טופס אחריות מורחבת אצלנו באתר.
לאורך כל תקופת האחריות וגם אחריה, צוות השירות והתמיכה של טורנדו עובד בשבילכם, עם מענה מקצועי ואדיב באמצעות הטלפון, מייל, צ'אט או ווטסאפ.

רכישת מזגן
שירות לקוחות