חיפוש
מזגן לסלון

מזגנים מומלצים

חיפוש סוגי מזגנים

מותג
קטגוריה
תפוקת קירור
סדרה
מידע נוסף

המונחים של המומחים

אתם יודעים מה אתם מחפשים, אבל לא בטוחים איך למצוא אותו בתוך מגוון דגמי המזגנים של טורנדו? מילון המונחים שלנו יפשט ויסביר לכם את כל המונחים בהם משתמשים לתיאור היכולות הטכניות של המזגנים, ומה שעומד מאחוריהם.
תפוקה (BTU) – תפוקת המזגן מתייחסת לכוחו של המנוע וליכולתו לקרר או לחמם את החלל. תפוקת מזגנים נמדדת באמצעות יחידות BTU (יחידות תרמיות בריטיות   British Thermal Units), המציינות את כמות החום והאנרגיה הדרושה לחימום יחידה אחת של מים. ככל שה- BTU של המזגן גבוה יותר כך מדובר במזגן חזק יותר שתפוקת החום או הקור שלו גבוהה יותר.
כ"ס – לציין מה המונחים המקובלים וכמה BTU יש ב-1 כ"ס (כ-9000, תוודאו)
דירוג אנרגטי – הדירוג האנרגטי הוא ממד עולמי הבוחן את צריכת החשמל של המזגן ביחס לתפוקה שהוא מספק. הדירוג עצמו נקבע בטווח של אותיות באנגלית המייצגות את רמת החיסכון בחשמל והיעילות האנרגטית של המכשיר, כאשר האות A מייצגת את הדירוג האנרגטי הגבוה ביותר הניתן למכשירים חסכוניים ויעילים ואילו האות G מייצגת את הדירוג האנרגטי הנמוך ביותר. לטורנדו מזגני אינוורטר בדירוג A++COP זה מקדם יעילות ולא דירוג אנרגי כן צריך להסביר את המונח, בנפרד.
SEER זה מקדם יעילות עונתי – מונח מקובל במזגני אינוורטר בתקינה אירופאית. לדעתי להתייחס בפסקה נפרדת.
מעבה - היחידה החיצונית של המזגן, המותקנת לרוב מחוץ למבנה, וכוללת בתוכה את המדחס, משאבת חום, שסתומים, מחליף חום ואביזר התפשטות.
מאייד - היחידה הפנימית של המזגן, המותקנת בחלל עצמו ותפקידה לשאוב את האוויר מהחלל , ולאחר פעול הקירור להזרים את האוויר הממוזג חזרה לתוך החלל.

מה חשוב לדעת על התקנה של מזגן חדש?

בבואכם לרכוש מזגן חדש ראשית כדאי להכיר את האופציות הקיימות בשוק : מזגן עילי, מזגן מיני מרכזי, מערכות מולטי, VRF BOX, מערכות VRF, מזגנים הפועלים בטכנולוגיית אינוורטר.
שנית, מומלץ לקחת בחשבון קריטריונים כגון : סוג ואזור המבנה, תפוקה והרגלי שימוש במזגן, מידת השקט, שנות האחריות וכדומה.
לרכישת מזגן טורנדו תוכלו לעיין במבחר המזגנים באתר או בקטלוג ותוכלו להשאיר פרטים לרכישת המזגן. לאחר השארת הפרטים באתר יועץ מקצועי יקבע פגישה בביתכם, ללא תשלום וללא התחייבות, על מנת להמליץ ולספק הצעת מחיר להתקנה. תהליך פשוט ונוח זה מבטיח שתקבלו את המזגן המתאים לביתכם, בעזרת אנשי מקצוע מנוסים.
לאחר הרכישה של מזגן טורנדו החדש שלכם, יש להיערך לקראת הגעתו הביתה והתקנתו. מומלץ להזמין את המתקין אל ביתכם עוד לפני שהמזגן החדש מגיע, על מנת שיבחן מהו המיקום הנכון ביותר להתקנת המזגן, האם יש צורך בתושבת חדשה למנוע, מהו אורך התעלות הנדרש להעברת צנרת החשמל והמים, כל זאת על מנת לקבל ממנו הצעת מחיר מדויקת עבור ההתקנה.
התקנה של מזגן צריכה להתבצע על ידי מתקין מורשה של טורנדו. לחברת טורנדו מועדון קבלני מיזוג הגדול והמקצועי בישראל המונה כ-400 מתקינים מכל רחבי הארץ בעלי ניסיון רב ורמת שירות גבוהה העומדת בדרישות האיכות שהציבה החברה.

אחריות מורחבת במזגני טורנדו

ברכישת מזגן, מגיעה אחריות יצרן לתקופה של 12 חודשים, הנספרים ממועד התקנת המזגן בבית הלקוח, במהלכם מתחייבת טורנדו לתקן כל תקלה שהתגלתה במזגן או להחליף את המזגן או כל חלק בו, במידה ויידרש, בכפוף לתקנון הנמצא ב"תעודת אחריות ממוחשבת".
בנוסף לאחריות היצרן, לקוחות פרטיים יכולים ליהנות מאחריות מורחבת של עד 7 שנים (בהתאם לדגם המזגן), אותה ניתן להפעיל על ידי מילוי טופס אחריות מורחבת אצלנו באתר.
לאורך כל תקופת האחריות וגם אחריה, צוות השירות והתמיכה של טורנדו עובד בשבילכם, עם מענה מקצועי ואדיב באמצעות הטלפון, מייל, צ'אט או ווטסאפ.

רכישת מזגן
שירות לקוחות