חיפוש

מזגן שקט לחדר שינה - טיפים לבחירה נבונה

עד לתקופה האחרונה היה מקובל לשמוע אנשים אומרים: "אני לא ישן עם מזגן", "מזגן בחדר שינה לא טוב לבריאות".
אז נכון שיהיו כאלו שיאמרו שלישון עם מזגן זה לא בריא  ובכלל להיות הרבה עם מזגן עלול לגרום לבעיות רפואיות כמו: גירוי ויובש בעיניים, פגיעה ברירית האף, יובש וצרידות בגרון, כאבי ראש, גירויים בעור ועוד. אבל יש לשער שזה גם תלוי ברמות הרגישות האישית של כל אדם כי אותן תופעות ממש עלולות להיגרם גם לאדם החשוף לטמפרטורות גבוהות.

איך בוחרים מזגן שקט לחדר שינה ?

בעבר הסתפקו אנשים במאווררי תקרה בחדרי השינה אך ככל שהזמן עובר ושינויי האקלים נעשים יותר ויותר קיצוניים קשה לישון בלי מזגן בחדר השינה שממזג את האוויר בצורה כזו שאפשר יהיה לישון טוב.
כולם עובדים הרבה וקשה' אז חשוב לדאוג לכך שהלילה יהיה נעים ויאפשר מנוחה אמיתית.

שקט

אם רוצים לישון בשקט צריך לבחור מזגן שקט. כשבודקים מזגן יש לשים לב למידת הרעש שמייצר המזגן כאשר הוא עובד.

מיקום

גם אם חדר השינה גדול יחסית עדיף לבחור מזגן עילי קומפקטי על מנת לחסוך מקום. אם יש לכם בבית מזגן מיני מרכזי תוכלו לדאוג למיזוג האוויר גם בחדר השינה.

מזגן שקט לחדר שינה

טכנולוגיה

אחד מהדברים שמומלץ לבדוק הוא סוג הטכנולוגיה שמפעילה את המזגן. האם אתם מעדיפים טכנולוגיית אינוורטר, VRF, וכד'.

עוצמה

חשוב לבדוק לפני שבוחרים את העוצמה של המזגן וכן האם היא מתאימה לגודל החדר. מומלץ שהעוצמה לא תהיה גדולה מדי כדי שהמזגן לא יקרר אתכם דווקא כאשר אתם נינוחים ורגועים וחום הגוף יורד גם אם תתכסו בשמיכה דקה.

עדיף לחפש מזגן לחדר שינה עם עוצמה אופטימלית לדוגמה: לחדר בגודל של 15 מ"ר מזגן 1 כ"ס יכול להספיק ולקרר את החדר, לא יותר מדי, ברציפות וגם לחסוך בחשמל.

לסיכום

כשהולכים לבחור מזגן לחדר שינה רצוי לבדוק את הפרמטרים הבאים: שקט, מיקום, טכנולוגיה ועוצמה, ורק אז להחליט. מומלץ גם להתייעץ עם מומחה מזגנים שיוכל להביא לידיעתכם גורמים נוספים שכדאי לקחת בחשבון. לאחר שבחנתם את כל הדברים הללו הגיע הזמן  לבדוק מה התקציב שלכם ומה מחיר המזגנים בשוק, לשקלל הכל, ולקנות.

מחפשים מזגן שקט לחדר שינה? לחצו כאן לצפייה בסוגי המזגנים של טורנדו

רכישת מזגן
שירות לקוחות