חיפוש

מזגן שקט לחדר שינה - טיפים לבחירה נבונה

עד לתקופה האחרונה היה מקובל לשמוע אנשים אומרים: "אני לא ישן עם מזגן", "מזגן בחדר שינה לא טוב לבריאות".
אז נכון שיהיו כאלו שיאמרו שלישון עם מזגן זה לא בריא  ובכלל להיות הרבה עם מזגן עלול לגרום לבעיות רפואיות כמו: גירוי ויובש בעיניים, פגיעה ברירית האף, יובש וצרידות בגרון, כאבי ראש, גירויים בעור ועוד. אבל יש לשער שזה גם תלוי ברמות הרגישות האישית של כל אדם כי אותן תופעות ממש עלולות להיגרם גם לאדם החשוף לטמפרטורות גבוהות.

איך בוחרים מזגן שקט לחדר שינה ?

בעבר הסתפקו אנשים במאווררי תקרה בחדרי השינה אך ככל שהזמן עובר ושינויי האקלים נעשים יותר ויותר קיצוניים קשה לישון בלי מזגן בחדר השינה שממזג את האוויר בצורה כזו שאפשר יהיה לישון טוב.
כולם עובדים הרבה וקשה' אז חשוב לדאוג לכך שהלילה יהיה נעים ויאפשר מנוחה אמיתית.

בחירת מזגן שקט מומלץ

אם רוצים לישון בשקט צריך לבחור מזגן שקט מומלץ. כשבודקים מזגן יש לשים לב למידת הרעש שמייצר המזגן כאשר הוא עובד.

 מיקום המזגן לחדר שינה

גם אם חדר השינה גדול יחסית עדיף לבחור מזגן עילי על מנת לחסוך מקום. אם יש לכם בבית מזגן מיני מרכזי תוכלו לדאוג למיזוג האוויר גם בחדר השינה.

מזגן שקט לחדר שינה

טכנולוגיה

כאשר בוחנים איזה מזגן לבחור לחדר השינה שלכם, חשוב לשים לב לסוג הטכנולוגיה המפעילה את היחידה. טכנולוגיה פופולרית אחת היא טכנולוגיית אינוורטר, המאפשרת ליחידה להתאים את תפוקת הקירור שלה בהתאם לטמפרטורה בחדר. זה מביא ליעילות אנרגטית טובה יותר ויכול לחסוך כסף בטווח הארוך.
סוג נוסף של טכנולוגיה שיש לקחת בחשבון היא מזגני VRF. מערכות אלו משמשות לרוב בבניינים גדולים יותר או בתים עם מספר חדרים ומאפשרות בקרת טמפרטורה אינדיבידואלית בכל חדר.

כדאי גם להכניס לשיקול WiFi או יכולת שליטה באמצעות אפליקציית סמארטפון.
תכונות אלה יכולות להקל על התאמת הטמפרטורה בחדר השינה שלך מכל מקום, ויכולות להיות נוחות במיוחד עבור אלה שנמצאים לעתים קרובות בדרכים.

בסופו של דבר, הטכנולוגיה הטובה ביותר עבור מזגן חדר השינה שלך תהיה תלויה בצרכים וההעדפות האישיות שלך. הקפד לעשות את המחקר שלך ולשקול את כל האפשרויות הזמינות לפני קבלת החלטה.

קחו בחשבון את איכות האוויר בבחירת מזגן לחדר שינה

גורם חשוב אחד שיש לקחת בחשבון בבחירת מזגן חדר שינה הוא איכות האוויר.
יחידות מיזוג אוויר יכולות לעזור לסנן מזהמים ואלרגנים מהאוויר, מה שיכול להיות מועיל במיוחד עבור אלה עם אלרגיות או בעיות נשימה.
חשוב לבחור מזגן עם מסנן אוויר טוב ולשמור עליו נקי כדי להבטיח את איכות האוויר הטובה ביותר בחדר השינה שלכם.
מסנן אוויר טוב יכול ללכוד אבק, אבקה, וחלקיקים אחרים, ולעזור לשמור על האוויר בחדר השינה שלך נקי.
זה תורם לאיכות שינה טובה יותר ולשיפור הבריאות הכללית, במיוחד עבור אלה עם אלרגיות או אסטמה.
בקניית מזגן לחדר שינה, הקפידו לבחור יחידה עם מסנן איכותי שניתן להחליף או לנקות בקלות.

עוצמה למזגן לחדר שינה

חשוב לבדוק לפני שבוחרים את העוצמה של המזגן וכן האם היא מתאימה לגודל החדר. מומלץ שהעוצמה לא תהיה גדולה מדי כדי שהמזגן לא יקרר אתכם דווקא כאשר אתם נינוחים ורגועים וחום הגוף יורד גם אם תתכסו בשמיכה דקה.

עדיף לחפש מזגן לחדר שינה עם עוצמה אופטימלית לדוגמה: לחדר בגודל של 15 מ"ר מזגן 1 כוח סוס יכול להספיק ולקרר את החדר, לא יותר מדי, ברציפות וגם לחסוך בחשמל.

לסיכום

כשהולכים לבחור מזגן לחדר שינה רצוי לבדוק את הפרמטרים הבאים: שקט, מיקום, טכנולוגיה ועוצמה, ורק אז להחליט. מומלץ גם להתייעץ עם מומחה מזגנים שיוכל להביא לידיעתכם גורמים נוספים שכדאי לקחת בחשבון. לאחר שבחנתם את כל הדברים הללו הגיע הזמן  לבדוק מה התקציב שלכם ומה מחיר המזגנים בשוק, לשקלל הכל, ולקנות.

מתלבטים איזה סוג מזגן לחדר שינה כדאי לקנות ? מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ ללא עלות או התחייבות >>

רכישת מזגן
שירות לקוחות