חיפוש

בחירת מתקין למזגן - איך יודעים במי לבחור

מתקין מזגן

מתברר כי בישראל רוב ההחלטות לגבי קנייה או התקנת מזגן, מסתמכות על המלצות. אנחנו, הישראלים, לא מוכנים לצאת פראיירים ולכן סומכים בעיקר על המלצה אישית ממישהו שאנחנו מכירים וסומכים עליו. זה יכול חבר שהיה מרוצה מהמתקין, בני משפחה שכבר שנים עובדים עם אותו מתקין/טכנאי מזגנים, מישהו בעבודה שהמליץ לכם על מתקין מזגנים מעולה וכו.


אגב, כשמדובר במזגן עילי ההתקנה היא מאוד פשוטה והשיקול בבחירת המתקין הוא פחות קריטי, אבל כשמדובר במיני מרכזי, רוב הישראלים יעדיפו לרכוש אותו ממתקין מזגנים שקיבלו עליו המלצה. הסיבה: התקנת מזגן מיני מרכזי מחייבת ייעוץ מקצועי של איש מזגנים מנוסה ולכן חשוב מאוד לבחור מתקין שקיבלתם עליו המלצה חמה.


אם אתם קונים מזגן באחת מרשתות החשמל הגדולות, תוכלו לבקש המלצה על מתקין שהרשת עובדת אתו לאורך שנים ומרוצה ממנו. מתקינים אלו הם לרוב מנוסים ומקצועיים ויש עליהם מעקב צמוד של הרשת כדי לוודא שהלקוחות מרוצים מהם.


אפשרות מומלצת היא ליצור קשר עם חברת המזגנים של המותג שרכשתם – למשל, טורנדו – ולבקש מהם המלצה על מתקין. חברות המזגנים המובילות עובדות עם מתקינים מנוסים ואמינים שעברו הכשרות שנתיות על כל דגמי המזגנים שלהם. כך תהיו בטוחים שלמתקין שלכם יש את כל הידע והכלים לבצע את ההתקנה בצורה מקצועית ביותר.


ואם כל זה לא מספיק, קבלו עוד כמה טיפים להתקנה מוצלחת של המזגן החדש שלכם:

רכישת מזגן
שירות לקוחות