חיפוש

איך בוחרים מזגן מומלץ לחדר השינה

קבלו כמה טיפים חשובים לבחירת מזגן שקט לחדר שינה המתאים ביותר לחדר השינה שלכם או של ילדכם. המזגן  בחדר שינה עובד שעות רבות, לרוב במהלך כל הלילה, ולכן חשוב לקחת בחשבון כמה תכונות הקשורות לחיסכון בחשמל, שמירה על לחות ונוחות אישית.

חסכון בחשמל

חשוב מאוד לבחור מזגן בעל נצילות אנרגטית גבוהה, כלומר מזגן שצריכת החשמל שלו היא הנמוכה ביותר מבלי לפגוע ביעילותו. כדי להקל על החיים שלנו ולהימנע מחישובי נצילות וצריכת זרם מסובכים, בנתונים של כל מזגן יש טבלת נצילות אנרגטית עם אותיות מ-A ועד G, כאשר A מציינת שמדובר במזגן היעיל והחסכוני ביותר ו-G הוא הרף התחתון. בבואכם לבחור מזגן לחדר השינה מומלץ ביותר לבחור במזגן בעל נצילות אנרגטית A גם אם מחירו גבוה מעט יותר, מכיוון שמזגן בחדר השינה פועל שעות רבות במהלך כל לילה וחשוב שיהיה חסכוני בחשמל.

רמת לחות

אחד הנושאים החשובים ביותר לשינה נעימה הוא שמירה על רמת לחות נוחה ויציבה. כידוע, בקיץ אנחנו סובלים מהזעה ובחורף מתחושת יובש ולכן חשוב מאוד לבחור מזגן שמסוגל לשמור על רמת לחות קבועה ונעימה. בעיקרון כל המזגנים מהדור החדש יעשו את העבודה בצורה טובה אבל המזגן שיעשה זאת טוב מכולם הוא מזגן בטכנולוגיית אינוורטר.
מדובר בטכנולוגיה מתקדמת במיוחד שמאפשרת למזגן לפעול ביעילות וברציפות בתפוקה המינימלית ביותר ובכך מתאפשרת שמירה על רמת לחות יציבה לאורך זמן רב. הוסיפו לכך את יעילותו האנרגטית הגבוהה וקיבלתם גם מזגן חסכוני בחשמל השומר על טמפרטורה ולחות אידיאלים לשינה נעימה.

פעולה שקטה

מה עוד חסר לנו כדי לישון טוב? שקט כמובן! בבחירת מזגן מומלץ לחדר שינה כדאי לבחור במזגן השקט ביותר מבין המזגנים שביניהם אתם מתלבטים. איך יודעים איזה מזגן לחדר שינה אכן יהיה השקט ביותר? זה פשוט. עוצמת הרעש של המזגן נמדדת ביחידות של dBA וככל שהמספר גבוה יותר, כך המזגן רועש יותר. בדקו בטבלת נתוני המזגן מה היא עוצמת הרעש שלו והעדיפו את המזגן בעל ה- dBA הנמוך ביותר.

כיבוי תצוגה

נקודה אחרונה היא בנושא הרגישות לאור. יש אנשים שכל נקודת אור קטנה בחדר מפריעה להם לישון והם זקוקים לחושך מוחלט. אם אתם או בן/בת הזוג למיטה רגישים לכך, העדיפו מזגן בעל אפשרות לכיבוי התצוגה בחזית שלו כדי שתוכלו ליהנות מחושך מוחלט בחדר השינה.

לילה טוב!

רכישת מזגן
שירות לקוחות