חיפוש

מזגן מולטי - איך הוא עובד?

מזגן מולטי הוא בחירה מצוינת אם ברצונכם לקרר יותר ממיקום אחד בביתכם, ועליכם לשלוט באופן עצמאי בטמפרטורה של כל חדר. המערכת שלו די דומה למערכת של מזגן חלון, כשההבדל הבסיסי הוא היכולת לחבר יותר מיחידה פנימית אחת אל יחידת הקירור החיצונית. היחידות הפנימיות יכולות להיות מותקנות על הקיר, עומדות על הרצפה, תלויות על התקרה ובעוד מקומות בבית, והן מחוברות לצינורות קירור ולכבלים ליחידה חיצונית אחת. עם יכולת זו ניתן להפחית את עלות הרכישה הכרוכה ברכישת מזגן שונה לכל חדר, ולחסוך מקום במרפסת או בחצר. עם זאת, צריכים להיות זהירים בבחירת יחידת הכוח החיצונית המתאימה, שתענה על הדרישות של הפעלת כל היחידות הפנימיות בו זמנית. יתר על כן, היחידה החיצונית צריכה להיות ממוקמת כך שאורך צינורות החיבור ליחידות הפנימיות לא יעלה על אורך המומלץ על ידי היצרן/ הספק.

מזגן מולטי מציע גמישות, חיסכון באנרגיה וביצועים מעולים, שמתאימים בדיוק לצרכים שלכם והוא מעניק לכם את האפשרות לחבר יותר מיחידה פנימית אחת ליחידה חיצונית אחת. זוהי למעשה הכלאה בין מזגן מיני מרכזי לבין מספר מזגני חלון או מזגנים עיליים שונים שעובדים ביחד, בטכנולוגית האינוורטר. כך בהתקנת מערכת מולטי אתם נהנים גם מיתרונותיו הרבים של מזגן אינוורטר: חיסכון בחשמל, פעילות חימום או קירור רציפה, שמירה על הטמפרטורה הרצויה ופעולה שקטה.

לסיכום, אלו הם יתרונותיו העיקריים של מזגן אינוורטר מולטי:

נוח וחסכוני - מזגני מולטי בטכנולוגית אינוורטר הם פסגת הטכנולוגיה בתחום מיזוג אוויר: הם חדשניים, מודרניים, מתוחכמים ומתקדמים, אך עם זאת, פשוטים להפעלה ותחזוק. יחידה חיצונית אחת יכולה בקלות להפעיל עד 5 יחידות פנימיות בו זמנית, אך עם זאת, המזגן נשאר יעיל מבחינת אנרגיה גם בעת הפעלת יחידה פנימית אחת בהספק סביר.מדובר במזגנים שניתן להגדיר במהירות וללא מאמץ, שקטים, וחסכוניים באנרגיה.

שליטה עצמאית - ניתן להפעיל ולשלוט על כל יחידת פנים באופן עצמאי. כלומר שאת כל התכונות הללו : on / off, ויסות טמפרטורה, תנועה באוויר, למעלה / למטה / שמאלה / ימינה, טיימר וכו'. ניתן לבצע עם בשלט האלחוטי, לכל יחידה בנפרד.

התקנה חוסכת מקום - ניתן לחבר יחידות פנים מרובות למכשיר חיצוני אחד במקום למספר יחידות חוץ. זה נותן לכם אפשרויות התקנה וקונסטלציות מגוונות יותר ואת היכולת לפנות מקום בחדרים. צינורות החיבור הארוכים מאפשרים אפילו מבחר אפשרויות התקנה גדול יותר.

עדיין מתלבטים בבחירת המזגן המתאים לכם? רוצים לשמוע עוד על מזגן עילי אינוורטר, מערכות מיני מרכזי אינוורטר או מזגן מולטי אינוורטר? התקשרו עוד היום לטלפון 1-700-500-300 ודברו (שיחת חינם) עם מומחי המזגנים של טורנדו!

אל תדאגו, אם אתם רוצים מזגן נייד שאינו מצריך התקנת מזגן, בין אם זה מזגן 1 כ"ס או יותר חזק, או כל מזגן מומלץ אחר טורנדו מזגנים יכולה לספק לכם את הצרכים שלכם, עם המזגנים הנכונים עבורכם למערכת מיזוג דירתית.

רכישת מזגן
שירות לקוחות