חיפוש

מזגני מיצובישי HEAVY

טורנדו, חברת מיזוג האוויר הצומחת ביותר בישראל, המחוללת מהפכות בתחום הצרכנות ומאתגרת את שוק המזגנים כבר קרוב לשלושה עשורים, החלה לשווק את מזגני היוקרה של מותג מיצובישי Heavy מבית תאגיד התעשיות היפני Mitsubishi Heavy Industries MHI

מזגני מיצובישי Heavy המובילים את תחום המיזוג בעולם מיוצרים תחת סטנדרטים גבוהים ביותר ובלתי מתפשרים תוך דיוק והקפדה על הפרטים הקטנים ביותר, בהלימה למסורת הייצור היפנית רבת השנים, המקדשת את ערך המצוינות.

בזכות הטכנולוגיה המתקדמת של מיצובישי Heavy, המוצרים שלה חסכוניים באנרגיה ותורמים לשמירה על איכות הסביבה ובנוסף הם מאפשרים שליטה מדויקת על הטמפרטורה ורמת הלחות ומבטיחים פעולה שקטה ונעימה.

Mitsubishi Heavy Industries

תאגיד תעשייתי יפני שנוסד ב-1884 הכולל כ-260 חברות שעוסקות בתחומי אנרגיה, תעופה, חלל, ספנות, תחבורה, תשתיות, בטחון, סביבה ואקלים. ל-MHI מחזור מכירות של 24 מיליארד דולר עם כ-80 אלף עובדים ברחבי העולם.

תאגיד MHI מחויב לסייע לאנשים לחיות טוב יותר בכל מקום בו הם נמצאים. בין אם זה במציאת פתרונות חימום יעילים יותר אנרגטית להפחתת פליטת גזי חממה או במתן תשתית מיזוג אמינה בסביבה קשה. השאיפה התמידית היא להציע פתרון להיבט חשוב של החיים - הטמפרטורה.

מומחיות זו הביאה לכך שהתאגיד בנה שותפות חזקה וארוכת טווח עם הלקוחות שלו. שותפות המועצמת באמצעות התמיכה של התאגיד, שיש לו מורשת יצירת טכנולוגיה חדשנית, המעצבת את העולם בו אנו חיים כבר למעלה מ-100 שנה.

בזכות מיצובישי מזגנים אנשים יכולים לחיות טוב יותר בכל מקום בו הם נמצאים עם מזגן מיצובישי שמספק פתרונות חימום וקירור בסטנדרטים גבוהים ביותר. בין אם זה במציאת פתרונות חימום יעילים יותר אנרגטית להפחתת פליטת גזי חממה או מתן תשתית מיזוג אמינה בסביבה קשה, אנו שואפים להציע פתרון להיבט חשוב של החיים, הטמפרטורה.

זהו סיפור ייחודי ומרשים שראוי להיאמר, לכן, החלטנו שהגיע הזמן להציג את נקודות החוזק שלנו כחלוצי החשיבה קדימה, ולהעניק השראה לאנשים שעובדים איתנו ולמשתמשים במוצרים שלנו.

לחצו למעבר לאתר מזגני Mitsubishi Heavy

רכישת מזגן
שירות לקוחות