חיפוש

מזגן עם טכנולוגיית אינוורטר מומלץ לטווח ארוך

אלה מאיתנו שקפצו למערב אירופה בסוף חודש יוני התאכזבו בודאי לגלות  שחם שם, ממש כמו פה. בדרום צרפת רשמו שיא של כל הזמנים של 45.9 מעלות; מכובד גם במושגים שלנו. מסתבר ששינויי האקלים - ובכללם גם ההתחממות הגלובלית - הם אכן גלובליים והשפעתם ניכרת בכל האזורים. התופעות האקלימיות הללו כבר מזמן אינן רק שאלה של "איך לבחור מזגן?"; אז גם אם מדברים על מזגן אינוורטר מומלץ להיות קצת בעניינים ולהיות מודעים להיבטים העולמיים של ההתחממות הגלובלית.

מה שחשוב לדעת על שינויי אקלים:

המדענים והמומחים מעדיפים את המונח "שינויי אקלים" על פני "התחממות גלובלית". כך הם מתארים את השינויים המורכבים שמשפיעים עכשיו על מזג האוויר של כדור הארץ ועל מערכות האקלים שלנו. שינויי האקלים כוללים לא רק את הטמפרטורות הממוצעות אלא גם את תופעות מזג האוויר הקיצוניות, את ההשפעות על אוכלוסיות של בעלי חיים, צמחים, ועל בתי הגידול, את עליית פני הים, ומגוון השפעות אחרות. כל השינויים הללו עולים ונעשים קיצוניים יותר ככל שבני האדם ממשיכים להוסיף גזי חממה לאטמוספרה.

מדענים כבר תיעדו השפעות ברורות של שינויי האקלים:

התופעות הללו מתרחשות כבר כאן ועכשיו, הן צפויות להחמיר בעתיד אם לא יהיה שינוי בהתייחסות של מדינות וארגונים סביב העולם. אז אם מבררים איך לבחור מזגן, זכרו שגם אם מתלבטים בין מזגן עילי מומלץ או מזגן אינוורטר מומלץ לחשוב לטווח הארוך, כי שינויי האקלים לא עוזבים אותנו כל כך מהר.

רכישת מזגן
שירות לקוחות