חיפוש

איזה מזגן עילי מומלץ עבורכם?

מה זה מזגן עילי?

מזגן עילי - כשמו כן הוא - ממוקם בחלק העילי של היחידה אותה רוצים למזג. בשיטה זו האוויר הקר יורד למטה ומתפשט במהירות בכל חלקי היחידה.

מה היתרונות והחסרונות של מזגן עילי?

יתרון היעילות - הוא אפקטיבי יותר בגלל האוויר שזורם כלפי מטה ומתפזר בצורה יעילה במרחב.

יתרון החיסכון - מזגן עילי הוא מזגן חסכוני בחשמל.

יתרון העיצוב - מאחר והמזגן ממוקם בחלק העליון של היחידה הוא אינו תופס מקום של דברים אחרים שצריכים להיות במרחב ומאפשר לעצב את היחידה מבלי להתחשב בו.

חסרון המיקום - נובע בדיוק מכך שהוא גבוה וקשה יותר לניקוי.

האם ניתן למצוא מזגן עילי מומלץ בטכנולוגיית אינוורטר?

כן בהחלט, מזגן עילי מומלץ שיהיה בטכנולוגיית אינוורטר. היתרון הגדול של הטכנולוגיה הוא שמדחס אינוורטר יודע לווסת את פעולת המזגן בהתאם לתנאים שמשתנים במרחב היחידה הממוזגת כמו: כמות אנשים, עומס החום וכד'. בכך העבודה שלו היא חסכונית מאד בחשמל, מונעת בזבוז אנרגיה ולכן ירוקה יותר.

איזה סוגים של מזגן עילי מומלץ אפשר למצוא בשוק?

קיימים שני סוגים של מזגנים עיליים: הראשון הוא מזגן מיני מרכזי שהוא מערכת מפוצלת המובילה אוויר קר מהמערכת הראשית אל כל חלקי היחידה וניתן לשלוט בעוצמת האוויר הקר בכל פתח מיזוג בנפרד.

הסוג השני, כמו שהוזכר למעלה הוא מזגן אינוורטר על יתרונותיה הרבים.

ישנם סוגי משנה של מזגנים עיליים עם ספציפיקציות מגוונות כמו למשל קולקציית המזגנים העיליים של טורנדו:

מזגני אינוורטר בעיצוב דק במיוחד שניתן להפעלה נוחה על ידי WIFI או הסדרה החדשה של TOP SQ שהפעולה שלהם שקטה במיוחד או סדרת ה-MASTER שתוכננה למקסימום חסכון בחשמל בדירוג אנרגטי A  עם 7 מהירויות אוויר ומולטי סווינג.

לסיכום

אחרי שבררתם מה זה מזגן עילי על יתרונותיו וסוגיו הגיעה העת לבדוק איזה מזגן עילי מומלץ עבורכם. ראשית כדאי להגדיר את הצרכים והתנאים שלכם כמו מהו גודל היחידה בה מדובר, מהי כמות האנשים הממוצעת שתשהה בה, מהו סוג המבנה, סוג הבידוד, מספר חלונות וכד'. 

בגלל שבישראל מזגן הוא חיוני ולכל אחד יש צרכים ותנאים אחרים המבחר בשוק נעשה יותר ויותר מגוון ויכול לתת מענה ברוב המקרים. אם אינכם בטוחים באיזה מזגן לבחור רצוי לפנות למומחה למזגנים שיעזור לכם להחליט על המזגן  האופטימלי עבורכם.

רכישת מזגן
שירות לקוחות