חיפוש

מה צריך לדעת לפני התקנת מזגן טורנדו עילי?

מה צריך לדעת לפני התקנת מזגן טורנדו עילי?

זהו. עברתם את שלב ההחלטה. עשיתם מחקר, התייעצתם, בדקתם והגעתם למסקנה שעבורכם מזגן מיני מרכזי חסכוני פחות ממזגן עילי. השתכנעתם שמזגן עילי עדיף ממספר סיבות כמו קירור מדויק לכל חלל בנפרד, חיסכון בחשמל, הן בשל האפשרות לקרר כל חדר לחוד והן בשל האפשרות "לשרשר" מספר מזגנים עיליים על מדחס אחד.

אז איך ממשיכים מפה?

טיפ חשוב לפני שממשיכים: אם אתם בטוחים שתצטרכו מזגן לסלון או לחדר, נסו לתאם את ההתקנה בעונה שהיא איננה עונת השיא, כלומר לא בחודשי יולי אוגוסט הלוהטים, כי אז יש חשש שלא תוכלו אפילו לתאם ביקור מרוב עומס הזמנות של מתקינים. 

מזגן זה לא טוסטר; זה לא מכשיר שמחברים לחשמל ומפעילים. צריך להתקין אותו בצורה יעילה ובטוחה. כאשר מדובר בהתקנת מזגן טורנדו עילי צריך לקחת בחשבון שההתקנה כוללת בין השאר קידוח וחציבה בקיר (על מנת להעביר את צנרת הגז של המזגן מהמדחס ובחזרה), התקנת תושבת למזגן (בבתים ישנים יותר), מיקום המדחס במקום המיועד (מיסתור כביסה בבתים חדשים יותר), וכמובן את הצבת היחידה הפנימית.

כיצד מוצאים את המתקין המתאים?

משווים מחירים - יש באינטרנט מחירונים מקובלים של סוגי התקנות ואופציות שונות. במחירונים יש גם מידע לגבי תוספות שונות, בין אם הן כלולות במחיר ההתקנה ובין אם יש להוסיף סכומים. בכל מקרה אל תלכו עם המתקין הראשון שחייגתם אליו. 

מוודאים אחריות - זיכרו כי בנוסף לאחריות על המזגן, שאתם מקבלים מהיצרן, על המתקין לתת אחריות על ההתקנה. אחריות זו מכסה בעיות נזילת מים, ליקויים בחיבורי הצנרת, דליפת גז, בעיות בתושבת המדחס וכו'. הקפידו לקבל את האחריות בכתב.

מחפשים המלצות - בסופו של דבר, לקוח מרוצה הוא הממליץ הטוב ביותר. כיום לא צריך לדוג במרחבי הרשת ולחפש לקוחות מרוצים משום שישנם מספר אתרים אשר עשו לכם כבר את העבודה וריכזו המלצות וחוות דעת, ואפילו חילקו אותן על פי אזורים. כדאי לנצל אתרים אלו ולא לקחת סיכונים מיותרים.  

יש מגוון רב של מזגנים בשוק שיכולים לענות על צרכים שונים של הלקוחות. אם החלטתם שעבורכם

מזגן מיני מרכזי חסכוני, אבל פחות אופטימלי לצרכים אחרים, הרי שכדאי שתשקלו  התקנת מזגן טורנדו עילי, בעיקר לאור החידושים בתחום המזגנים העיליים כגון טכנולוגיית אינוורטר וטכנולוגיית מערכת VRF

רכישת מזגן
שירות לקוחות