חיפוש

מהם היתרונות של מזגן מסוג אינוורטר?

היתרון הגדול ביותר של מזגנים בטכנולוגית אינוורטר הוא החיסכון באנרגיה. עם טכנולוגיית זו, המזגן יכול לשנות את תפוקת החשמל שלו כדי לשמור על טמפרטורת החדר. למערכת האינוורטר יש את היכולת לשנות את מהירות מנוע המדחס. המהירות המבוקרת מאפשרת ליחידה להגיע במהירות לטמפרטורה הרצויה ולשמור עליה,  מבלי להניע את המנוע. משמעות הדבר היא שאין צריכת חשמל עודפת - חיסכון משמעותי בחשבון החשמל. מזגן אינוורטר מאפשר הפעלה רבת עוצמה, שמאפשרת לכם ליהנות מקירור מהיר - עד 25% מהיר יותר מאשר קירור של מזגן קונבנציונלי. טכנולוגית אינוורטר המהפכנית משיגה כוח גבוה ויעילות גבוהה בו זמנית.

למזגן אינוורטר יתרונות נוספים:

* הוא שקט יותר - מכיוון שהמדחס של מזגן אינוורטר לא נדלק ונכבה כל הזמן, אלא ממשיך לעבוד בהספק נמוך,  הפעולה עצמה שקטה יותר. לכן, הוא פתרון נהדר עבור חדרי ילדים, בתי חולים,בתי מלון, או עבור אנשים שמתקשים לישון בסביבה רועשת.
* הוא מחזיק מעמד זמן רב יותר - הטכנולוגיה שלו לא רק הופכת את הקירור והחימום ליעילים יותר, היא גם גורמת למזגן לחיות חיים ארוכים יותר.
* הוא מגיע לטמפרטורה הרצויה במהירות רבה יותר.
* הוא שומר על טמפרטורה יציבה - יוצר סביבה נעימה ונוחות מרבית.

איך הוא עובד?

כמות הקירור או החימום הדרושים למזגן, משתנה בהתאם לטמפרטורה החיצונית ולכמות החום בחדר. כאשר יש צורך להגדיל את קיבולת הקירור או החימום, המדחס יפעל במהירות גבוהה ויגדיל את כמות זרימת נוזל הקירור. לעומת זאת, כשיש טמפרטורות מתונות בחוץ למשל, ויש להחליש את כמות הקירור או החימום, המדחס יפעל במהירות נמוכה ויקטין את כמות זרימת הקירור. כאשר המזגן מופעל, המדחס פועל במהירות גבוהה כדי לקרר או לחמם את החדר במהירות. כאשר טמפרטורת החדר מתקרבת לטמפרטורה המוגדרת, המדחס מאט, תוך שמירה על טמפרטורה קבועה ועל חיסכון באנרגיה.  כל תנודה פתאומית בטמפרטורת החדר תורגש ותותאם באופן מיידי לטמפרטורה שנקבעה.


כאשר מונים את היתרונות של מזגני אינוורטר לעומת יחידות מיזוג אוויר רגילות, כמו מזגן מיני מרכזי או מזגן עילי, אפשר לראות שהם שונים לגמרי אחד מהשני. עם יתרונות נלווים כמו העובדה כי אין להם מתח גבוה שיכול לגרום לשרפת המעגלים החשמליים, מזגני אינוורטר הפכו לתו התקן החדש של המזגנים, במיוחד בארצות חמות כמו ישראל. למרות שהם למעשה משאבת חום אחת גדולה, הם גם אחת הדרכים היעילות ביותר של העברת חום ממקום אחד למשנהו. אם אתה חושבים  שאתים זקוקים להתחדש במזגן לסלון או לחלל אחר כבר בקיץ הקרוב, רוצים לשמוע פרטים נוספים על סוגי מזגנים ולקבל ייעוץ מקצועי של מומחי טורנדו ללא תשלום - אל תהססו, צרו עמנו קשר בטלפון 1-700-500-300.

רכישת מזגן
שירות לקוחות