חיפוש

מזגן 3.5 כוח סוס

מזגן 3.5 כוח סוס הוא המזגן העילי בעל הספק הקירור והחימום של – כ28,500 BTU. הספק החימום והקירור הגדולים הופכים אותו לפתרון מיזוג אידיאלי לחללים גדולים בבית הפרטי בעסק, בית כנסת ומרחבי מסחר.

 

מהם היתרונות של מזגן 3.5 כוח סוס?

הספק קירור וחימום עוצמתי  – מזגן עילי 3.5 כוח סוס הוא בעל הספק של 28,500BTU, אחד מהספקים הגדולים ביותר הקיימים במזגנים עיליים. זהו נתון משמעותי שהופך ליתרון גדול עבור חללים גדולים של 50-70 מ"ר, או עבור חללים הדורשים עוצמת מיזוג מוגברת בשל האקלים החם בו הם נמצאים, ריבוי הפתחים או החלונות הקיימים בהם, או בשל אופי הפעילות המתקיימת בהם.

חסכון באנרגיה – כמו כל המזגנים בטכנולוגיית אינוורטר, גם מזגן 3.5 כוח סוס טורנדו ממזג בצורה המאפשרת שמירה על טמפרטורה קבועה לאורך זמן, עם מינימום פעולות כיבוי והפעלה של המנוע.

מזגן 3.5 כוח סוס אינוורטר מאפשר חסכון של עד 40% מצריכת החשמל, בזכות פעולתו הרציפה תוך ויסות פעולת המדחס לשמירה על טמפרטורה רצויה לאורך זמן.

עלויות רכישה והתקנה – ברכישת מזגן 3.5 כ"ס אתם נהנים ממיזוג עוצמתי מבלי להוציא עלויות נוספות על התקנה מורכבת של תעלות מיזוג, הנדרשת בהתקנה של מזגן מיני מרכזי.

 

האם יש מזגן עילי חזק יותר ממזגן 3.5 כוח סוס?

כוח סוס היא יחידת מדידה עתיקה המושאלת מעולם הקיטור, והיא אינה מציגה מידע מדויק על תפוקת המזגן. הספק הקירור והחימום של המזגן נמדד היום ביחידות BTU, כאשר כל 9000 יחידות BTU שוות ערך ל-1 כוח סוס המיתולוגי. כך שבעצם מזגן 3.5 כ"ס הוא מזגן בעל הספק של כ-28,500BTU לפחות.

 

 

איך לבחור מזגן 3.5 כוח סוס מומלץ שיתאים לחלל שלכם?

מזגני 3.5 כוח סוס מתאימים למיזוג חללים גדולים או חללים בינוניים בעלי מאפיינים שמאתגרים מזגן בעל הספק נמוך יותר.

חללים בעלי תקרה גבוהה  – חללים בעלי תקרה גבוהה במיוחד הם בעלי נפח גדול יותר ולכן עצמת המיזוג הנדרשת לקירור או חימום שלהם היא גדולה יותר מחללים בעלי שטח זהה במ"ר בעלי תקרה נמוכה.

מיקום החלל – ממיקום גיאוגרפי באזור בארץ שמתאפיין בטמפרטורות גבוהות יותר, ועד למיקום במבנה – הקומה, והמיקום בקומה עצמה – חלל פנימי ללא חלונות או חלל חיצוני עם חלונות רבים וגדולים.

מאפייני החלל – לא כל החללים בעלי גודל ונפח זהה דורשים עוצמת מיזוג זהה. הבדלים במאפייני החלל כמו רמת הבידוד של הקירות, מספר החלונות והגודל שלהם ואפילו הכיוון אלי ופונים החלונות וכמות אור השמש המגיעה אליהם, כל אלו משפיעים על יכולתו של המזגן לקרר ולחמם את החלל.

השימוש בחלל – ישנם גורמים רבים הקשורים לפעילות המתבצעת בחלל ומשפיעים על יכולות המזגן למזג את החדר. החל מגורמים אנושיים כמו מספר האנשים העושים שימוש בחלל (ככל שמספר האנשים גבוה יותר יש צורך בעוצמת מיזוג גבוהה יותר על מנת לקרר את החדר) ועד המצאות מכשירי חשמל פולטי חום בחדר.

 

זקוקים למזגן 3.5 כוח סוס מומלץ למיזוג עצמתי' חסכוני ויעיל של הבית או המשרד שלכם? פנו אלינו כבר עכשיו לייעוץ מקצועי של מומחי המיזוג של טורנדו, שיסייעו לכם לבחון את המאפיינים השונים של החלל ולהתאים לו את המזגן האידיאלי.

 

 

רכישת מזגן
שירות לקוחות