חיפוש

מזגן 3 כוח סוס

 

מזגן עילי 3 כוח סוס הוא מהמזגנים העיליים העוצמתיים יותר, המשמשים בדרך כלל לקירור של חללים בינוניים וגדולים. בין אם אתם רוצים לקרר סלון רחב או בית עסק מרווח, היכרות עם היתרונות של מזגן 3 כ"ס תאפשר לכם לבחור את המזגן המתאים ביותר לקירור עוצמתי של החלל שלכם.

 

איך מחשבים את עצמת המיזוג של מזגן 3 כ"ס?

כידוע, המונח כוח סוס הוא מונח המגיע מעולמות מנועי הקיטור. למרות שיש עדיין כאלה שעושים בו שימוש, בכל הקשור למדידת עוצמת המזגנים, את כוח הסוס החליפה יחידת הספק הנקראת BTU.

מזגן 3 כוח סוס שווה ערך לכ- 26,000  BTU/H והוא מתאים למיזוג חלל בגודל של כ-40-50 מ"ר. מה שהופך אותו למתאים במיוחד למיזוג חללים בינוניים עד גדולים בבית או בבית העסק.

כמזגן עילי בעל עצמה חזקה במיוחד, מזגן טורנדו 3 כוח סוס מציע פתרון מיזוג עוצמתי המותאם לאקלים הישראלי שבו ההבדל בין הטמפרטורות החורפיות והקיציות הוא קיצוני, ומספק מיזוג המותאם גם לימים החמים של אוגוסט וגם לימי הסערה של ינואר.

 

מתי בחירה במזגן עילי 3 כוח סוס היא הבחירה הנכונה?

 המאפיינים השונים של מזגן עילי 3 כ"ס הופכים אותו לפופולרי במיוחד כפתרון מיזוג לחללים גדולים:

יעילות בקירור וחימום –

ביצועיו של מזגן 3 כוח סוס באים לידי ביטוי גם בקירור וגם בחימום, ומאפשרים קירור וחימום עוצמתיים  ותחושת נוחות לאורך כל השנה - בימים חמים ובימים קרים כאחד

חסכון באנרגיה – על אף עוצמתו של מזגן טורנדו 3 כוח סוס אינוורטר, המנוע של מזגנים אלו יעיל מאד ומאפשר לספק ביצועים גבוהים עם צריכת אנרגיה נמוכה המביאה לחיסכון משמעותי בחשבון החשמל.

מחירו של מזגן 3 כוח סוס - כמזגן המיועד למיזוג חללים גדולים, מזגן עילי 3 כ"ס מהווה תחליף זול משמעותית להתקנת מערכת מיזוג מרכזית. עלותו של מזגן 3 כוח סוס כולל התקנה נמוכה מרכישתה והתקנתה של מערכת מיזוג מרכזית שדורשת הכנות רבות.

רעש מופחת – המבנה המפוצל של מזגן עילי 3 כוח סוס מאפשר למקם את יחידת המנוע הרחק מחלונות הדירה, וכך ליהנות ממזגן בעל תפוקה גבוהה ללא רעש מיותר.

שליטה מתקדמת - המזגן המתקדם מאפשר שליטה מרחוק באמצעות WIFI ותכנות מתקדם דרך השלט ואפילו באמצעות אפליקציה, ומספק נוחות גבוהה בהתאמת הטמפרטורה לצרכים האישיים בכל זמן ומכל מקום.

נוחות וקלות התחזוקה – בדיוק כמו שאר המזגנים העיליים, גם התחזוקה של מזגן עילי 3 כ"ס היא פשוטה, קלה וזולה. גם במקרים של תקלות המצריכות רכישה של חלקי חילוף, ניתן לרכוש חלקי חילוף בעלויות נמוכות ולהמנע מהוצאות תחזוקה גבוהות.

 

הדרך לבחירת מזגן 3 כוח סוס המותאם לצרכים שלכם

מזגני 3 כוח סוס הם מזגנים חזקים במיוחד שלא מתאימים לכל חלל.  גם אם אתם אוהבים ליהנות ממיזוג אוויר עוצמתי במיוחד, אם החלל אותו אתם מבקשים למזג קטן מדיף התקנה של מזגן 3 כוח סוס תפגע ביכולות ויסות הטמפרטורה של המזגן ולא תאפשר לו למזג את החדר בצורה יעילה ואקטיבית.

התאמת מזגן עילי 3 כוח סוס מתחילה במדידת החלל אותו אתם רוצים למזג ואת המאפיינים הייחודיים שלו שעשויים להשפיע על המיזוג, כמו גובה התקרה, כמות החלונות וכיוונם.

מזגן עילי 3 כוח סוס מתאים למיזוג חללים בגדלים של כ-40 עד 50 מ"ר. אך גודל החדר לא בהכרח מצביע על כך שמזגן 3 כוח סוס הוא המזגן האידיאלי עבורו - אם אתם נמצאים באזורים גיאוגרפיים שהטמפרטורה בהם היא לרוב גבוהה במיוחד משאר חלקי הארץ, או אם החלל שאתם רוצים למזג הוא בעל חלונות גדולים או פתחים רבים שאינם סגורים הרמטית, ייתכן ותצטרכו מזגן בהספק גדול מעט יותר.

 

במידה ואתם מעוניינים בהתקנת מזגן טורנדו 3 כוח סוס, אתם מוזמנים לפנות אלינו לשיחה עם יועץ מיזוג מקצועי, במהלכה נבחן יחד אתכם את המאפיינים השונים של החלל ונתאים לו את המזגן שיקרר אותו בצורה היעילה והחסכונית ביותר.

רכישת מזגן
שירות לקוחות