חיפוש

איכותי וחסכוני : הכירו את טורנדו מולטי אינוורטר

עם אקלים כמו בארץ שלנו, בין אם קר או חם בחוץ, ברוב הבתים מערכת המיזוג היא אחד המכשירים החשובים והנצרכים בבית.

טורנדו מולטי אינוורטר

הכירו את טורנדו מולטי אינוורטר, המזגן שעשה מהפכה בעולם מיזוג האוויר

כשמדובר במדינה עם אקלים כמו שלנו, מזגן חסכוני הוא אחד המכשירים הכי חשובים ונצרכים בבית, כשכמעט בכל חדר יש אחד כזה. מתוך המחשבה הזו, חברת טורנדו השיקה את מזגן מולטי אינוורטר, התשובה האיכותית, החסכונית והאסתטית למיזוג האוויר בבית.

הייחודיות של מזגן מולטי אינוורטר של טורנדו מתגלה לא רק ביכולות המיזוג שלו, אלא גם בשמירה על האסתטיות של החלק החיצוני של הבית - כשלמרות שלכל חדר בבית יש מזגן משלו, מחוץ לבית יש מנוע אחד בלבד. כך, הנראות והאסתטיקה החיצונית של הבית נשמרת, מבלי להתפשר על מיזוג בכל חלקי הבית, ולא נפגעת בשל ריבוי המנועים.

אסף גריס, סמנכ"ל השיווק של קבוצת טורנדו, אומר כי "מזגנים מסדרת טורנדו Legend Multi Inverter הם מוצר בלעדי של חברת טורנדו אשר מטרתו להציג לציבור בישראל את המזגן האיכותי והמתקדם ביותר למיזוג הבית בדגש על חיסכון בחשמל ושמירה על האסתטיקה של הבית מבפנים ומחוץ."

טורנדו מולטי

לפני. בית שיש בו מזגן בכל חדר, אבל אין בו מזגן מולטי (לכן כל הבית מלא במנועים מבחוץ)

בית בצבצע לבן עם גינה

אחרי. נראות חיצונית של בית כשיש בו מזגן מולטי – בכל חדר יש מזגן אבל בחוץ יש רק מנוע אחד

חיסכון במנועים, חיסכון בחשמל

מעבר לחסכון במספר המנועים, טכנולוגיית האינוורטר שומרת על טמפרטורה יציבה בבית, מפחיתה את הלחות בקירור ואת תחושת היובש בחימום. בנוסף, היא מאפשרת פעולה רציפה של המדחס וחוסכת עד 50% בצריכת החשמל, תוך שמירה על טמפרטורה יציבה לאורך כל פעולת המיזוג. כך תוכלו להיות שקטים שמדובר בבחירה הנכונה למיזוג הבית.

בנוסף אומר גריס כי "Legend Multi Inverter" הושק במחיר אטרקטיבי במיוחד על מנת לתת ללקוחותינו להיחשף לטכנולוגיות מיזוג חדישות וליהנות מפתרונות יעילים ואפקטיביים למיזוג הבית ".

אולי יעניין אתכם גם לקרוא על:

מבחר המזגנים שלנו
מהו מזגן נייד?
מזגן מיני מרכזי
מה זה אינוורטר?

רכישת מזגן
שירות לקוחות