חיפוש

טורנדו טו גו 14 המזגן הנייד המוביל - חסכון ידוע מראש

אם אתם מתגוררים בבית שכור ובעל הבית לא מסכים להשקיע במזגן, אך אתם מרגישים שאתם לא יכולים בלי, הרי שמזגן נייד הנו פתרון אידיאלי. בסופו של דבר, לכשתעזבו את הדירה, המזגן ילך אתכם.
אם אתם בעלי הבית ויש לכם כבר מזגן נייח, כדאי לשקול להוסיף לעבור לסוג נייד במקרים בהם לדוגמה אתם עובדים מהבית ובמשך מספר שעות רק אתם בבית. טורנדו טו גו 14, שהוא חסכוני מאד, יעבוד רק בשבילכם. כשהמשפחה מתחילה להתאסף בשעות אחר הצהריים, אפשר להדליק את המזגן המרכזי.
סטודנטים, למשל, שגרים בדירה משותפת יכולים להשקיע ביחד סכום סביר כשהעלות האישית של כל אחד יחסית קטנה והמעמסה התקציבית סבירה. כשאחד עוזב ואחר מגיע הסטודנט ימכור את חלקו לבא בתור, ואם כולם עוזבים הם ימכרו את המזגן לבאים אחריהם לדירה (או כל פתרון שיתאים לקבוצה).
מזגן נייד מתאים גם לחדר תינוקות, משום שחשוב מאד לשמור בו על טמפרטורה מאוזנת, כך שלא יהיה חם מדי או קר מדי. מזגן כזה יכול לעזור בשמירה על איכות האוויר בחדר, להפחית את רמת הלחות והרטיבות ולהקל על מערכת הנשימה של התינוק. אז אם אתם מרגישים שאתם רוצים משהו קבוע ויציב מבחינת הטמפרטורה עבור תינוקכם הרך, בלי קשר למה שקורה בבית כולו, מזגנים ניידים יכול לענות על הצורך הזה. כשהילד גדל אפשר להמשיך ולהשתמש במזגן במרחבים ספציפיים אחרים ברחבי הבית, כמו למשל יום שישי בקיץ, בישולים במטבח; כל מי שמבשל\ת ישמח למיזוג אוויר ישיר.

6 יתרונות של מזגנים ניידים:

1. מחיר נמוך יחסית לזה של מזגנים נייחים.
2. אין צורך בהתקנה - לא צריך לייעד מקום ספציפי או כסף גם במזגן וגם בהתקנה. נוסעים לחנות, מביאים, מניחים ומתחילים ליהנות. אפשר גם להזמין באינטרנט.
3. נייד וקל - יש לו 4 גלגלים לנוחיות התנועה ולניידות ממקום למקום לפי הצרכים. בנוסף הוא לא כבד אז זה לא עניין מסובך ולהעביר אותו.
4. יעיל וחסכוני - כמו שציינו למעלה לא תמיד צריך לחמם או לקרר את הבית כולו, לכן השימוש המקומי במזגן כזה הוא יעיל יותר ואופטימלי.
5. מזגן טורנדו טו גו 14 משתמש בגז ירוק R410A שהינו גם ידידותי לסביבה.
6. ישנם מספר מאפיינים שמקלים על השימוש כמו תצוגת LED דיגיטלית, טיימר, הפעלה באמצעות שלט רחוק, תכנית לטמפרטורה יציבה בשעות הלילה, שמונעת מיזוג יתר. שתי ציפורים במכה אחת - שינה נעימה וחסכון בחשמל. בנוסף על כך, המזגן שומר על נתוני ההפעלה לאחר הפסקת חשמל, כך שהוא יחזור לעבוד בדיוק מאיפה שהפסיק.

לסיכום

מזגן טוגו 14 נייד של טורנדו הוא מזגן מומלץ ביותר שכן הוא מציע חידושים טכנלוגים, נוחיות ואיכות ברמה הגבוהה ביותר.
אך, במידה ואינכם מעוניינים במזגן נייד אלא במזגן מיני מרכזי או אפילו מזגן מולטי, צרו קשר עם מומחי המזגנים של טורנדו למצוא את המזגן הנכון עבורכם. וכן, יש גם מזגן אינוורטר.

רכישת מזגן
שירות לקוחות