חיפוש

מזגן מיני מרכזי ודרכים נוספות להתכונן לקיץ

הספירה לאחור לעונה שטופת השמש החלה! אמנם בארצנו גם החורף לא היה ממש רציני, אבל בכל זאת נאלצנו להתחבא מאחורי מעילים, מזגן עילי אינוורטר שידע להתאים את עצמו לטמפרטורה בחוץ, וכובעים ועכשיו, עם השמש שהופכת לקבועה בשמי הארץ (חוץ מהגשם המסורתי שיורד בפורים כל שנה) והימים המתארכים, עולות מחשבות על קיץ. יש כאלו שמחשבות על קיץ מעוררות בהם רצון להתחבא בבית עם מזגן מיני מרכזי דולק ללא הפסקה ולחכות עד שיעבור זעם. יש אנשים שמחשבות על קיץ גומרות להם לרוץ לחדר הכושר ולהתחיל להכתונן לעונת בגדי הים. ויש כאלו שפשוט אוהבים את הקיץ ומחכים לו בסבלנות… לא משנה איזה סוג אנשים אתם, הכנו רשימה קצרה של דברים שיעזרו לכם להתכונן לקיץ, וליהנות ממנו במקסימום!

1. התעמלו

על גוף הקיץ מתחילים לעבוד בחורף. או באביב. אז עכשיו הוא הזמן המושלם להתחיל. שיגעון הספורט הטרנדי ביותר כרגע הוא האימונים הפונקציונליים, שעובדים על כל שרירי הגוף יחדיו, שורפים הרבה אנרגיה וקלוריות, ומכניסים אתכם לכושר במהירות.

2. בדקו את מערכת המיזוג הדירתית

בין אם יש לכם מזגן מיני מרכזי, מזגני אינוורטר או מזגן מולטי, וגם אם השתמשתם בהם בחורף, כדאי לבצע בדיקת תקינות כבר עכשיו. נקו את הפילטרים ואת יחידות המיזוג, ובדקו שהכל עובד ותקין. אם יש תקלות, כדאי לגלות אותן עכשיו, כשטכנאי המזגנים זמינים (יחסית) ויכולים לבוא ולתקן את המזגן במהירות. אם יש לכם מזגן נייד, סביר להניח שלא השתמשתם בו בחורף. זה הזמן להוציא אותו מהאחסון ולבדוק שהוא עדיין תקין. ואם אין לכם עדיין מזגן בבית, זה הזמן להתחיל לחשוב ברצינות על רכישת אחד כזה. מזגן מיני מרכזי הוא המזגן החזק מכולם ומתאים לקירור של כמה חדרים במקביל, עם שליטה נפרדת על עוצמת הקור. מזגן אינוורטר הוא מזגן הפועל בטכנולוגיה חדישה, בה עוצמת הקירור משתנה בהתאם לצורך וכך מאפשרת חיסכון אדיר בחשמל. ניתן למצוא מזגנים מיני מרכזיים וגם מזגנים עיליים הפועלים בטכנולוגית אינוורטר. מזגן נייד מתאים לאלו מכם שגרים בדירות שכורות ולא רוצים להתעסק עם התקנה מסובכת ויקרה יחסית. את המזגן הנייד תוכלו להעביר מדירה לדירה, ללא מחויבות וללא כל בעיה. בכל מקרה, חשוב לוודא שיש לכם איזשהו פתרון מיזוג אוויר אופטימלי לקיץ.

3. הכינו את גופכם

לכו לבדוק נקודות חן. חשוב לבצע בדיקה שנתית ועדיף לבצע אותה בין הקיץ הקודם לקיץ שיגיע. גילוי מוקדם של נקודות חן מסוכנות יכול להציל חיים והוא הכרחי במדינה שטופת שמש כמו שלנו. בנוסף, רכשו מקדם הגנה גבוה והחלו להשתמש בו באופן יומיומי  - גם כשהשמש נראית לכם לא חזקה.

4. צאו לקניות

לפני שקולקציות הקיץ החדשות מגיעות לחנויות, פנו אחר הצהריים כדי לארגן את הארון. הוציאו את כל הבגדים שכבר לא תלבשו לעולם ותרמו אותם לכל עמותה שתרצו. עכשיו כשהתפנה קצת מקום בארון, צאו לקניות ופנקו את עצמיכם במשהו חדש, צבעוני או פרחוני, שכבר ברגע קנייתו יעשה לכם שמח בלב ויכין אתכם לקיץ.

רכישת מזגן
שירות לקוחות