חיפוש

מהו מזגן מולטי

גם אתם שמעתם את המושג " מזגן מולטי" ולא ידעתם מה זה מזגן מולטי אינוורטר או האם הוא מתאים לכם? הגעתם למקום הנכון. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת:

מזגן מפוצל הוא מזגן בעל יחידה חיצונית אחת - המדחס, שבה ניתן להשתמש כדי להפעיל בין 2 ל- 5 יחידות פנימיות - כלומר, מזגן מולטי אחד (כמו גם מזגן מיני מרכזי אחד) יכול לקרר 5 חדרים בבית בן זמנית. בכל חדר ממקים מזגן עילי או מזגן רצפה והיחידה החיצונית שמפעילה את כולם, יודעת לעבוד בתפוקה משתנה לכל יחידה פנימית. למעשה, מזגן מולטי הוא שילוב של מזגן מיני מרכזי עם מספר מזגנים עיליים, והוא נהנה (למעשה, אתם נהנים) מהטוב של שניהם:

יתרונותיו של מזגן עילי:

* מזגן נפוץ וחסכוני
* מקרר ומחמם ביעילות את החדר
* לא תופס הרבה מקום בחדר
* ניתן לבחור את עוצמת הקירור

יתרונותיו של מזגן מיני מרכזי:

* מקרר את כל הבית ולא רק חדר אחר
* פעולה שקטה
* אמין ועמיד

מזגן מולטי לוקח את הטוב מכל העולמות ובנוסף, הוא מגיע עם טכנולוגיית אינוורטר מובנית, כך שהוא חסכוני ביותר בצריכת החשמל שלו (חשבון החשמל יכול לצאת זול בעד כ- 30%), והוא יכול לשלוט בטמפרטורה של כל חדר בנפרד - נגמרו הריבים על מיזוג הבית, כל אחד מבני הבית יכול להתאים לחדר שלו את הטמפרטורה הרצויה. מזגני מולטי מציעים נוחות וגמישות ללא תחרות, בכך שהם מאפשרים לכם לבחור את גודל היחידה הפנימית של כל חדר וחדר. אפשר להתקין מזגן עם יכולת גבוהה בחדרי המגורים הגדולים, ומזגנים שקטים וקטנים יותר עבור חדרי השינה - וכולם מופעלים על ידי היחידה החיצונית. וכך למעשה, ניתן לשלוט על בטמפרטורה ובאווירה בבית, כשכל חדר הוא בפני עצמו.

מזגן מולטי הוא גם נהדר לחיסכון באנרגיה ובחשמל. בנוסף לטכנולוגיה של מזגן אינוורטר, הוא מגיע גם עם הגדרות לחסכון באנרגיה, והשילוב עם היכולת לחמם או לקרר חדרים בודדים, מסייע להפחית את עלויות החשמל והתפעול. בחירת היחידה הפנימית הנכונה לכל חדר, גם מבטיחה שלא תבזבזו אנרגיה. בחירת יחידה לא נכונה לחדר, יכולה לגרום לכך שהאוויר לא יקורר כראוי ולכך שהמון אנרגיה (וחשמל) תתבזבז. יחידה גדולה מדי עבור חדר קטן מדי, צורכת יותר חשמל בכל פעם שאתם מפעילים אותה, לעומת יחידה קטנה יותר שפועל במשך תקופה ארוכה יותר של זמן. על ידי הפעלת מספר רב של מזגנים פנימיים באמצעות מדחס אוויר חיצוני אחד,ועם טכנולוגיית אינוורטר, מזגני מולטי הם בין היעילים ביותר בחיסכון באנרגיה מכל סוגי המזגנים. בחרו את דירוג האנרגיה היעיל ביותר עבור חיסכון מרבי לחשבון החשמל שלכם.

ומה עם מזגן נייד? זה כבר סיפור אחר לגמרי- מוזמנים להיכנס לאתר טורנדו לקריאה נוספת או להתקשר אלינו (שיחת חינם) לטלפון 1-700-500-300 ולהתייעץ עם המומחים של טורנדו!

מאמר נוסף:

איך בוחרים מזגן לסלון? 

רכישת מזגן
שירות לקוחות