חיפוש

מהם הדרכים היעילות ביותר לקירור הבית

יעילות היא נושא חשוב ביותר עבור רובנו, במיוחד במהלך הקיץ - עונת מיזוג אוויר. מערכת מיזוג אוויר לא יעילה לא תוכל לספק את רמת הקירור הנדרשת במחיר סביר, עובדה בעייתית מאד במיוחד עבורנו הישראלים, שחיים באקלים של 25-30 מעלות בצל, וזה עוד בתחילת האביב. אתה עלולים לחשוב שאתם תקועים עם תשלום זה, עבור אותם חשבונות גבוהים, שנה אחרי שנה, או שאתם חייבים לכבות את המזגן שלכם מדי פעם כדי לחסוך קצת כסף. אבל האמת היא שיש דרכים יעילות יותר לקירור הבית:

מזגן מיני מרכזי הוא תמיד בחירה נכונה

אם אתם משתמשים כרגע במזגן חלון או מזגן נייד לקירור החדרים בבית, אתם מפספסים הזדמנות גם לנוחות וגם ליעילות, פשוט מהסיבה כי מערכות  מרכזיות מתוכננות לפעול ביעילות רבה יותר. יחידות מזגן חלון הן אף פעם לא ממש בגודל הנכון לחדר שבו הן נמצאות. עובדה זו בלבד יכולה להפחית את היעילות בצורה לא מבוטלת, אבל בנוסף, מזגן חלון, לרוב, אינו מחזיק את אותם סטנדרטים גבוהים של יעילות, כמו מזגן מיני מרכזי. הפעלת מספר מזגני חלון בבית במקום מזגן מיני מרכזי אחד, היא דרך בטוחה להגביר את החשבונות.

מזגן בגודל המתאים הוא המזגן הנכון

עליכם לוודא כי המזגן החדש שלכם הוא בגודל הנכון עבור הבית שלכם, אם אתם רוצים לצנן את החלל ביעילות. זה אומר שהוא לא צריך להיות קטן מדי, מפני שאז הוא לא יהיה חזק מספיק כדי לקרר והוא יאלץ לפעול ללא הפסקה בניסיון לעשות זאת. אבל הוא גם לא צריך להיות גדול מדי. מזגן גדול מדי עלול לקצר, או להתחיל לעבוד ולעצור שוב ושוב, מה ששוחק את הרכיבים ומוריד את יעילות המזגן. טכנאי המזגנים הוא זה שיכול לוודא שאתם מקבלים את המזגן הנכון לבית שלכם.

בדקו את הדירוג האנרגטי

לכל מוצר חשמלי יש דירוג אנרגטי שמשפיע על היעילות שלו, על הדרך בה הוא משפיע על איכות הסביבה ועל חשבון החשמל שלכם, וכמובן - על המחיר שלו. במזגנים, הדירוג האנרגטי נקבע לפי אותיות ה - ABC, מ- A ועד G. המזגנים היעילים ביתר והחסכוניים ביותר בחשמל יהיו מזגנים בעלי דירוג אנרגטי A. כך למשל, מזגן מולטי לג'נד של טורנדו הוא בעל דירוג A - והוא יעיל וחסכוני יותר מאשר מזגן כל מזגן בעל דירוג G. את הדירוג ניתן למצוא בתווית המודבקת למזגן וגם במפרט הטכני של כל דגם ודגם. מזגנים בעלי דירוג אנרגטי A אמנם עשויים להיות יקרים יותר, אבל רכישתם משתלמת לטווח הרחוק - גם מבחינת חשבונות החשמל וגם מבחינת ההרגשה הטובה של שמירה על הסביבה.

רכישת מזגן
שירות לקוחות