חיפוש

מזגן - יתרונות בריאותיים

אמנם כדי לעבור את הקיץ הלוהט שלנו מזגן הוא לא אופציה או פינוק, אלא חובת הישרדות, אבל כדאי גם לדעת שבנוסף, הוא יכול להציע גם מספר יתרונות בריאותיים, תוך יצירת סביבה נקייה ובריאה לכל המשפחה. כאשר מדובר בבחירת מזגן עילי או מיני מרכזי אתם צריכים להיות מודעים ליתרונות הללו, כדי לקבוע איזו אפשרות מספקת את היתרון הגדול ביותר עבור הדרישות הספציפיות שלכם.

הפחתת כמות האלרגנים

עבור כל מי שסובל מאלרגיות, מיזוג אוויר בכל העונות יכול להציע הקלה עצומה. בעוד אנשים רבים מודעים לזיהום שקיים בחוץ, ייתכן שאתם לא מודעים לרמות הגבוהות של האלרגנים בבית שלכם. אם תרכשו מזגן יעיל וחזק כמו מזגן מולטי, מזגן מיני מרכזי ואפילו מזגן חלון חזק וטוב, תגלו כי חלקיקים אלו יוסרו דרך המסננים הכלולים ביחידת המזגן - זה כולל אבקות, אבק, חיידקים ואלרגנים אחרים. ניקוי זה יכול מיד לגרום לאוויר להרגיש נקי יותר ולנטרל את הטריגרים של התקפי האלרגיה.

שיפורים בתנאי הנשימה:

יתרון גדול נוסף של מזגן איכותי הוא, שהוא מקל על הסימפטומים של תנאי הנשימה באמצעות האוויר הנקי שהוא מכניס. הסובלים מאסטמה, ברונכיטיס ובעיות נוספות הקשורות לריאות, עשויים לגלות כי הם סובלים מפחות התקפות, וכי ההתקפות עצמן פחות חמורות, כאשר האוויר מטופל כראוי. מכיוון שמיזוג לאורך כל עונות השנה יכול גם להסיר חיידקים מן האוויר, הוא יכול גם להפחית את הסיכון להצטננות, לשפעת ולמחלות אחרות אותן אפשר לתפוס במהלך החודשים הקרים.

הפחתת העייפות

כל מי שחווה אי פעם קיץ ישראלי ללא מזגן, יודע כי זה כמעט בלתי אפשרי לישון ללא אוויר קר. בנוסף, מיזוג אוויר יכול גם להפחית עייפות במהלך היום, מכיוון שהוא גורם לנו להרגיש יותר נוח בטמפרטורה שמתוחזקת ללא הפסקה. הוא מאפשר לנו לבחור את הטמפרטורה האופטימלית שבה אנו מרגישים הכי בנוח, מפחית עייפות, ומאפשר להיות פרודוקטיביים יותר, וליהנות גם מזמן מנוחה. המערכות המקיפות ביותר, כמו מערכות של מזגן מולטי מאפשרות הגדרות קירור שונות בחללים שונים, בהתאם לדרישות של אנשים שונים.

הפחתת הסיכון להתייבשות

התייבשות יכולה להיות סיכון גדול בחודשי הקיץ החמים. עם זאת, עם מיזוג אוויר מתאים, אתם נמצאים בסיכון מופחת. הסיבה לכך היא שטמפרטורה קרירה עקבית אומרת שתאבדו פחות נוזלים דרך הזעה. אפילו התייבשות קלה עלולה לגרום לתסמינים כגון כאבי ראש, חוסר ריכוז, עייפות ובעיות עיכול. סימפטומים חמורים יותר של התייבשות כוללים הלם, התקפים, וסיבוכים בריאותיים אחרים, ולכן חשוב לשמור על הידרציה נכונה, ללא קשר לזמן של השנה. התייבשות יכולה להשפיע על כל אחד, אבל תינוקות, ילדים וקשישים נמצאים בסיכון גבוה יותר, אז אם בבית גרים כמה דורות, אתם עשויים לגלות כי מיזוג אוויר חיוני להגנה על כל המשפחה.

רכישת מזגן
שירות לקוחות