חיפוש

איזה מזגן כדאי לקנות

יש כל כך הרבה יתרונות כשגרים ליד הים. אפשר ליהנות ממזג אוויר נהדר כמעט כל השנה, יש בריזה נעימה, והשקיעות (או הזריחות) תמיד מדהימות. עם זאת, יש חיסרון: קורוזיה. אותה בריזה אוורירית מביאה מלח לאוויר, מלח שמתיישב על החלק החיצוני של כל יחידת מיזוג אוויר שנמצאת בסביבה. עם הזמן, זה יכול להרוס כליל את מערכת המיזוג שלכם. אז מה עושים? איך לבחור מזגן מתאים לבית החוף המושלם שלכם?

איך לבחור מזגן מתאים?

יש אנשים שפשוט התרגלו לעובדה כי הם יצטרכו לצפות להחליף את מיזוג האוויר בתדירות גבוהה יותר כי הם גרים ממש על הים. זו גם אפשרות, אבל מדובר באפשרות יקרה במיוחד, אלא אם כן אתם קונים מותגי "מציאה". אבל ישנן שתי אפשרויות טובות אחרות שיכולות לעזור לכם להחליט איזה מזגן כדאי לקנות - שתי האופציות יעזרו לכם לשמור על יחידת מיזוג האוויר שלכם מפני תקלות מוקדמות או תיקונים יקרים, ובמובנים רבים, אם תשלבו בין האופציות, תוכלו להאריך את חיי המזגן שלכם מעבר למה שציפיתם. האפשרות הראשונה היא לרכוש מערכת מיזוג אוויר שתוכננה במיוחד עבור אזורי החוף, והשנייה מתמקדת במניעה.

אופציה א' - רכשו יחידת מיזוג אוויר שתוכננה במיוחד עבור אזורי חוף

הדאגה הגדולה ביותר עבור קניית מזגנים הקרובים לחוף, היא המעבה. סליל המעבה עשוי בדרך כלל עשוי מאלומיניום או נחושת, עם שכבת תחמוצת מגינה. חשיפה מתמדת למלח באוויר משחיתה את השכבה הזאת, ולאחר מכן את המתכת עצמה, מה שמוביל לתיקונים יקרים של המזגן. במקום זאת, מספר יחידות מיזוג אוויר משתמשות בסלילי מעבה, ורכיבים אחרים, שתוכננו במיוחד עבור האוויר המלוח. הם נוטים פחות להישחק, מה שאומר שהמזגן יכול להחזיק יותר זמן.

אופציה ב' - מיקום, תחזוקה ואחזקה

הפתרון השני שיעזור למזגן שלכם לשרוד ליד החוף, אינו קשור לסוגי המזגנים, כמו מזגן עילי שנפוץ בבתים רבים או מזגן מיני מרכזי אלא דווקא למיקום נכון שלו בשילוב עם תחזוקה מונעת. יותר חשוב מלדעת איך לבחור מזגן מתאים, או איזה מזגן כדאי לקנות, זה לדעת איך למקם מזגן קיים. הצעד החשוב ביותר שאתם צריכים לקחת הוא לוודא, כאשר יחידת המיזוג שלכם מותקנת, כשהיחידה החיצונית ממוקמת באזור פחות חשוף לרוח או למים, במקרים של סערות. זה גם אומר שאתם צריכים לשקול להעלות את המזגן מעל פני הקרקע, במיוחד אם האזור שלכם מועד לשיטפונות. זה יעזור למנוע חשיפה למי ים נוספים שיזרזו קורוזיה ויפחיתו באופן דרמטי את תוחלת החיים של המערכת.

רכישת מזגן
שירות לקוחות