חיפוש

קבלן רשום להתקנת מזגנים

אם קניתם מזגן מאדם כלשהו או לא מחברה מוכרת, כדאי לכם מאוד למצוא קבלן רשום להתקנת מזגנים. קבלן רשום להתקנת מזגנים הוא קבלן שאתם יכולים לסמוך עליו שיבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר, וגם אם הוא לא נחמד אליכם תמיד תוכלו לפנות לאיגוד הקבלנים ולהתלונן עליו.

מהו קבלן רשום להתקנת מזגנים?

קבלן רשום להתקנת מזגנים הוא קבלן אשר עבר הכשרה בתחום המזגנים ויש לו תעודת הסמכה לקבלן מזגנים רשום. כמו כן, קבלן זה רשום בפנקס הקבלנים של איגוד הקבלנים כקבלן מקצועי ובעל הסמכה בתחום. ישנם לא מעט קבלני מזגנים אשר עברו הכשרה ומבחנים בתחום מיזוג האוויר אך אינם רשומים בפנקס הקבלנים של איגוד הקבלנים, ולכן בגלל אי רישום בפנקס הקבלנים הם לא נחשבים כקבלנים רשומים.

למה כדאי לכם קבלן רשום להתקנת מזגנים?

אם אתם רוצים להימנע מחאפרים או שרלטנים למיניהם, כדאי לכם מאוד לבחור את קבלן המיזוג שלכם מאיגוד רציני ואמין אשר כולל את מיטב אנשי המקצוע המקצועיים בשוק שבין היתר למדו במוסד מוכר ועברו את בחינות ההסמכה וכן יש להם ניסיון בתחום והם מכירים היטב את כל סוגי המזגנים. בפנקס הקבלנים באיגוד הקבלנים שהוא גוף אשר מייצג את הקבלנים השונים ברחבי הארץ, תוכלו לקבל מידע על הקבלן שאתם רוצים להעסיק אצלכם. כך תוכלו לדעת היכן למד, מתי סיים, היכן סיים, כמה שנות ותק יש לו, ממתי יש לו רישיון תעסוק ועוד. פרטים אלה חשובים מאוד במיוחד שמדובר על בעלי מקצוע שאנו לא מכירים את העבר שלהם וטרם עבדו אצלנו. באמצעות איגוד הקבלנים יש לנו כתובת לתלונות בעת הצורך ויש לנו ביטחון ושקט נפשי שהקבלן שעובד אצלנו הוא לא חאפר או שרלטן.

במה שונה קבלן שלא רשום בפנקס הקבלנים מאשר קבלן שרשום?

קבלן אשר לא רשום בפנקס הקבלנים הוא קבלן אשר נחשב קבלן לא רשום כחוק. ישנם לא מעט קבלנים שעברו הכשרה מסודרת ומבחנים אך לא נרשמו לפנקס הקבלנים של איגוד הקבלנים ועל כן הם לא נחשבים כקבלנים רשומים למרות שלמדו ועברו את המבחנים ויש בידיהם רישיון תעסוקה.

מה חשוב לבדוק על הקבלן בטרם העסקתו?

בטרם החלטתם על העסקת קבלן מזגנים חשוב שתבררו עליו את הפרטים הבאים: מהו שנות הוותק שלו? היכן למד? האם יש לו לקוחות ממליצים? האם יש לו רישיון תעסוקה? פרטים אלה יעזרו לכם בבחירת הקבלן עצמו. באיגוד הקבלנים תוכלו למצוא מגוון נרחב של קבלני מזגנים מכל רחבי הארץ אשר רשום בפנקס הקבלנים ואשר יש להם רישיון תעסוקה לעבוד בתחום, ניסיון וותק של שנים וכן עברו הכשרה מסודרת במוסד לימודים. מעבר לכך, בכל שאלה או בעיה שאתם נתקלים בשירות הקבלן עצמו תמיד תוכלו לפנות לאיגוד הקבלנים, כך שיש לכם אוזן קשבת לאורך כל התהליך עצמו. כמו כן, תמיד תוכלו לשאול לקוחות שונים או להגיע למקום העבודה של הקבלן ולראות את עבדותו בשטח.

רכישת מזגן
שירות לקוחות