חיפוש

החלפת מזגן בפרויקט שיפוץ לובי בניין

אם אתם רוצים לשדרג את מראה הכניסה לבית שלכם, חשוב שתדעו כי באמצעות מיזוג הלובי, תוכלו לספק לכם ולשכנים, מקום נעים בו ניתן לשהות בנוחות.
כיום, ברוב בנייניי המגורים וכן בבנייני משרדים ישנים, ישנן מערכות מיזוג ישנות, מה שמצריך החלפת מזגן באופן מידי, תוך בחירת מיזוג חום וקור בהתאמה לצרכי המבנה. באמצעות ההחלפה, ניתן לשדרג את הלובי עם מיזוג חזק ואיכותי.

שדרוג לובי בניין בעת שיפוצים

אם אתם מבצעים שיפוץ למבנה קיים, בין אם מדובר בשיפוץ מסיבי הכולל החלפת מרצפות, תיקון מעליות, איטום מחודש, החלפת מרזבים ועוד - חשוב שתדעו כי ביצוע החלפת מזגן בפרויקט שיפוץ בניין תהיה הזדמנות נהדרת להפוך את המבנה לנעים יותר.
החלפת המיזוג לכזה שמתאים למרחב המשותף, חייבת להיעשות על ידי מומחים במיזוג אוויר, או על ידי חברות בנייה ושיפוצים אשר יכולות להציע לכם קשת שירותים רחבה בתוכה יכללו פעולות השיפוץ, כמו גם החלפת המזגן.

אז כיצד מבצעים החלפת מזגן בבניין משותף?

כדי לבצע את הפעולה, תצטרכו לקבל אישור באסיפת דיירים ברוב רגיל של 50% וזאת כדי שתוכלו להתקין את המזגן. לאחר שקיבלתם את ההסכמה, יש להחליט מהו התקציב שתרצו להקציב להחלפה, כמו גם לבחור את סוגי המזגנים המתאימים ביותר לשטח אותו תרצו לקרר או לחמם.
שימו לב כי ישנן תוספות למזגן שניתן להוסיף כמו אינוורטר החוסך בחשמל, בזמן שבבניין מגורים תצטרכו להוסיף צנרת למזגן, נקודת חשמל ולבצע קידוח בקיר. כל אלה עלולים להעלות את מחירי ההתקנה ומחיר המזגן.

מדוע כדאי להחליף מזגן בשיפוץ הלובי?

בזמן שאתם מבצעים כמה וכמה פעולות בלובי כמו החלפת מרצפות, סיוד קירות, תיקון מעליות ומעקות ושאר פעולות שיפוץ ועיצוב: תוכלו להחליף מזגן ישן בתקין, ובכך לבצע את התהליך בזמן קצר. ההחלפה תסייע לכם לחסוך זמן, כסף ומשאבים.
באמצעות החלפת מזגן עילי או מיני מרכזי בפרויקט שיפוץ לובי בניין תוכלו ליהנות לא רק מלובי יפיפייה וחדיש, אלא גם מכזה שנעים שכיף להיכנס אליו וליהנות באמצעותו מטמפרטורה מושלמת עבורכם. מזגן תקין יאפשר איכות חיים במיוחד בחודשי הקיץ החמים בהם אתם מסתובבים ברחוב ומחפשים מקום מקורה ונעים להכנס איליו.
לסיכום, כדי לאפשר תחושה נעימה וקרירה בנוסף למראה הלובי המפואר, חשוב לשדרג את המזגן במבנה במיוחד שאתם בעיצומו של פרויקט שיפוצים.
שיפוץ בתוספת בחירת מערכות מיזוג אוויר או מזגן מתאים לשטח המבנה ולצרכים שלכם, יגרום להרגשה טובה יותר של האנשים אשר נכנסים לבניין וכן לאווירה נעימה וכייפית.

מתכננים לבצע החלפת מזגן ? לחצו כאן לקבלת הצעה ללא עלות

רכישת מזגן
שירות לקוחות