חיפוש

מערכות VRF

טורנדו גאה להציג מערכת אקלים מהפכניות הפועלות בטכנולוגיית DC Inverter המעניקה: קידמה טכנולוגית, חסכון משמעותי בחשמל, נוחות, עיצוב, שמירה על איכות הסביבה, פעילות שקטה, אמינות ויעילות גבוהה במיוחד.

טורנדו VRF הינה מערכת רב מאיידים, המחברת עד 64 יחידות פנים מתקדמות ליחידה חיצונית אחת. המערכת אידיאלית למיזוג בתי יוקרה, בניין דירות, בניין משרדים, חדרי תקשורת ומחשבים, מוסדות, בתי מלון, אולמות מסחר, מרפאות ועוד.

מערכת טורנדו VRF בעלת מגוון רחב של דגמי יחידות פנים המעניקים פתרונות מיזוג שונים, עיצוב שונה ותפוקות שונות.
מערכת האקלים מספקת שליטה מלאה על הטמפרטורה בכל חדר ממוזג.


שירות טורנדו

השירות למערכת טורנדו VRF מתבצע באמצעות שירות טורנדו.

טורנדו מעניקה 3 שנות אחריות על מערכות VRF.

חיסכון באנרגיה

המערכת בעלת מדחס אינוורטר שבלולי (Scroll) בעל יעילות גבוהה במיוחד. מדחס מתקדם מסוג זה הפועל בתפוקה משתנה ורציפה (בניגוד למזגנים הרגילים שנכנסים לפעולה ומפסיקים לסירוגין) מביא לחיסכון של עד 50% בהוצאות החשמל בהשוואה להוצאות החשמל של מזגנים רגילים מיני מרכזיים ולחסכון של 35% בהשוואה להוצאות חשמל של מזגנים עיליים.


יכולתה של המערכת לפעול בתנאי חוץ קשים הן בקיץ בטמפרטורה של 52 מעלות והן בחורף בטמפרטורה של 20- מעלות, חוסכת את הצורך באמצעי חימום יקרים יותר.

שליטה מדוייקת בטמפרטורת החדר

מערכת האקלים החכמה של טורנדו שומרת על טמפרטורת חדר קבועה בזכות שסתום התפשטות אלקטרוני מגיב לשינויים בעומס יחידות הפנימיות ושולט בקצב הזרימה של האוויר.

השליטה בטמפרטורת החדר הינה מדויקת עד כדי כחצי מעלה ביחס לרצוי, זאת בהשוואה למזגן רגיל שבו הסטייה גבוהה יותר ונעה בין 2-3 מעלות ביחס לרצוי.

גמישות בהתקנה

שיטת התקנה פשוטה ונקייה, המתבססת על צנרת נחושת במקום צנרת מים, ובכך מאפשרת ניצול אופטימאלי של חלל החדר באמצעות התאמת יחידות שונות לחללים שונים ללא הנמכות תקרה או הנמכה נקודתית, זאת על פי תכנון אדריכלי.

בנוסף, אין צורך בחדר מיוחד עבור היחידות החיצוניות. המערכת בנויה על בסיס יחידה חיצונית אחת אשר הינה יתרון המונע את הפגם האסטטי של ריבוי יחידות חוץ מסביב הבית.

יתרון נוסף הוא התאמת היחידות החיצוניות לגודל שיאפשר שינוע במעלית החוסך זמן ועלויות נוספות.

עיצוב בהתאמה אישית

טורנדו VRF מציעה מגוון של 88 דגמים לבחירה אישית. ביניהם: עיליים מעוצבים, מתועלים נסתרים לזריקה ישרה (שקטים במיוחד ברמת רעש עד 29 דציבל), מתועלים נסתרים ללחץ סטטי בינוני, מתועלים נסתרים ללחץ סטטי גבוה, מזגני קסטה, רצפתיים גלויים, רצפתיים נסתרים וקונסולה. ניתן להתאים לכל חלל את המזגן המתאים ביותר עבורו.

יעניין אתכם גם: מזגן אינוורטרמזגן מיני מרכזימזגן נייד

רכישת מזגן
שירות לקוחות