חיפוש

מזגן מרכזי

חברת טורנדו לא נחה על זרי הדפנה, ומשיקה בימים אלה מזגן טורנדו מיני מרכזי אינוורטר חדש - הבשורה החמה ביותר בתחום.
במאמר הבא ריכזנו עבורכם דברים שכדאי לכם לדעת על מזגן אינוורטר מומלץ, איך בוחרים מערכת מיזוג מסוג אינוורטר

מהפכת האינוורטר נמשכת גם בימים אלו כשחברת טורנדו משיקה את מזגן המיני מרכזי בטכנולוגיית האינוורטר שמשאיר הרחק מאחור את כל מערכות מיני מרכזי שהכרתם עד היום וטורף את כל הקלפים.

רובנו נרתעים מרכישת מערכת מזגן מרכזי לבית על אף יתרונותיו הרבים בעיקר בגלל החשש כי לצריכת חשמל מרובה שלא בהכרח מצדיקה (כאשר רוב אנשי הבית מתכנסים בחדר אחד) ולחוסר היכולת לשלוט בטמפרטורה שבכל חדר (לאחד חם מידי ולשני קר מידי) ובמקרה כזה כל אנשי הבית צריכים להתפשר על טמפרטורה מסוימת שמתאימה לכולם.

שבירת מיתוסים בתחום המיזוג והמזגן המרכזי

טורנדו מזגן מיני מרכזי שובר את כל המיתוסים שהכרתם על מערכת מיני מרכזית ומביא פנים חדשות לשוק מיזוג האוויר:

מיתוס:

מערכת מיני מרכזית צורכת חשמל מיותר שכן הוא ממזג את כל חלל הבית ולא תמיד יש צורך בכך.

הפתרון:

מזגן מיני מרכזי אינוורטר חוסך עד 50% בצריכת החשמל ביחס למזגנים הרגילים!!! המזגן יודע להתאים את עצמו למספר האנשים בבית ולטמפרטורה הקיימת בבית לפעול גם בתפוקה של 1 כ"ס כשאין צורך ביותר מכך. עם מזגן מרכזי כזה אתם מרווחים חסכון באנרגיה ובית ממוזג (אין הפרשי טמפרטורה במעבר מחדר לחדר).

מיתוס:

כל הבית חייב להיות ממוזג ובאותה טמפרטורה

הפתרון:

ניתן להתקין מערכת טמפיום על מערכת טורנדו מיני מרכזי אינוורטר ובאמצעותה לסגור את המיזוגים בחללים שאותם לא מעוניינים למזג או לחלופין לשלוט בטמפרטורה (בכל חדר בבית קיימים עינית ושלט המאפשרים שליטה על המיזוג).

מגוון של דגמים

בחברת טורנדו מצהירים שלצרכי הלקוח יש ערך עליון בחברה ולכן ישנה חשיבות לשיווק מגוון רחב של מוצרים על מנת לענות לצרכים רבים יותר, כך גם בסדרת מיני אינוורטר החדשה של טורנדו. בסדרה מגוון רחב של דגמים המתאימים למיזוג חללים שונים: מזגן 4 כ"ס המגיע לתפוקה של 39,000 BTU/H, מזגן 5 כ"ס המגיע לתפוקה של 46,800 BTU/H, מזגן 6.5 כ"ס המגיע לתפוקה של 62,400 BTU/H ו-8 כ"ס המגיע לתפוקה של 78,000 BTU/H.

התאמת סוג המזגן לחלל אותו מעוניין הלקוח למזג ולצרכיו האישיים נעשית באמצעות מתקין מקצועי. גם כאן עוזרת טורנדו ללקוחות שאינם מכירים מתקין מתחום מיזוג האוויר ומציעה כ-350 מתקינים מקצועיים מכל רחבי הארץ שעברו הדרכות והסמכות על התקנת מערכת מיני מרכזי אינוורטר החדשה כדי להבטיח שהלקוח יוכל ליהנות מאיכות המערכת.

מערכת מיני מרכזי במחיר משתלם לכל כיס

נקודה חשובה לא פחות הוא נושא המחיר, בניגוד לתפיסה הרווחת כי עלותו רבה באופן משמעותי מהמיני מרכזי הרגיל, מחיר טורנדו מיני מרכזי משתלם במיוחד ומתומחר כ-30% תוספת על המזגן בטכנולוגיה הקיימת.

"חשוב לנו ללמד את הצרכן לחסוך באנרגיה ולעבור לצריכה נבונה של מזגני אינוורטר, לכן גם המחיר נקבע בהתאם למטרות אלו. בתוספת מחיר זו ניתן להחזיר תוך כשנתיים את ההחזר על התוספת בהוצאה באמצעות חסכון בחשמל ולכן לצרכנים ברור כי המוצר כדאי הן בהשוואה מול קניית מיני מרכזי רגיל והן בהשוואה לקניית מספר מזגנים עיליים. בנוסף מתוך אמונה באיכות המוצר מקבל הצרכן במחיר זה גם 3 שנות אחריות מורחבות שגם להן יש ערך כספי לא מבוטל".  מסביר אסף גריס, מנהל שיווק טורנדו.

לסיכום

כל אחד ואחת צריכים מערכת מיזוג דירתית ייעודית ואופטימלית עבורם.
אין מזגן אחד שמתאים לכולם: יש כאלו שמתאים להם מזגן מולטי ואילו כאלו שנוח להם עם מזגן נייד
מזגנים מיני מרכזיים מתאימים לחלקנו, בעוד שלאחרים מזגן עילי עדיף. מה שכן נכון, הוא שרובנו יכולים ליהנות מהיתרונות שיש לשימוש במזגן  עם טכנולוגיית אינוורטר: השקט, החסכון, השליטה המדוייקת, וההתאמה גם לימים הקיץ החמים ובו בזמן גם לימי החורף הקרים.

אם אינכם בטוחים מהו המזגן המומלץ עבורכם?


צרו איתנו קשר ודברו עם אחד מומחי המזגנים של טורנדו.

רכישת מזגן
שירות לקוחות