חיפוש

מזגן נייד - עיצוב חכם וללא התקנה

לסבול או לא לסבול?

שאלה זו היא מנת חלקם של לא מעט ישראלים אשר גרים או מעוניינים לגור בדירות שכורות או במבנים בהם אין תשתיות המתאימות למזגן רגיל כגון מרפסות, חללים פתוחים, סוכות וכו', המצטרפים לקבוצה נוספת של אלו המעוניינים להעביר את המזגן מחדר לחדר או פשוט לא מעוניינים להתחייב למזגן אשר מקובע למקום מסוים בבית.

אם עד עכשיו כל אלו היו נאלצים להתמודד עם פתרונות אוורור וחימום פחות אפקטיביים (ואף מסוכנים), הרי שכיום כל אחד מאיתנו יכול ליהנות מהיתרונות של מזגן נייד מדגם TOGO 14 של טורנדו איכותי אשר מספק יכולות מיזוג אוויר מתקדמות, זאת מבלי להיכנס להתחשבנויות וחששות לגבי התקנה קבועה של מזגן בבית, ביחד עם הגמישות המאפשרת להעביר את יכולות המיזוג בקלות בין החדרים ואף בין בתים, ללא כל צורך בהליכי התקנה מורכבים אשר לעתים דורשים הנמכת קירות, עבודות גבס וכו' הכרוכות גם בתשלומים נוספים.

יתרון נוסף של מזגן זה הינו שהוא אינו מוגבל למיקום אחד בבית, מה שמעניק לו יתרון משמעותי מבחינת יכולת הגמישות ופריסת המיזוג ברחבי הבית, ואף מאפשר לכם ליהנות מיתרון בלעדי - מזגן נייד למרפסת שלכם, כך שייתכן ומדובר בפתרון גם עבור בתים בהם קיימים מזגנים קבועים.

אז אם אתם מזדהים עם כל אחת מהקבוצות או היתרונות שתוכלו לקבל באמצעות מזגן נייד של טורנדו ומעוניינים לדעת איך תבחרו את האופציה הטובה ביותר לצרכים שלכם, המאמר הבא מיועד עבורכם.

Tornado To GO 14

איך המזגן הנייד עובד?

למזגנים הניידים ישנו עיצוב חכם המאפשר להם לפעול ללא התקנה. כמו כל מזגן, גם מטרתו של מזגן נייד היא לצרוך אוויר צח ולסלק את האוויר החם החוצה, תוך כדי שהוא מונע ממנו להיכנס בחזרה לחדר. כך בעצם פועל הקונספט של מיזוג אוויר.

מזגן חלון, כמו מזגן מיני מרכזי, חייב להיות מותקן בחלון כך שהחלק האחורי שלו יהיה בחוץ וזאת כדי לאפשר צריכת אוויר קר ויציאת אוויר חם. באמצעות מזגן מסוג נייד אנו נמנעים מהצורך בהתקנה באמצעות צינור ייעודי, אשר קצה אחד שלו מתחבר ליחידה, וזה השני ממוקם בחלון, בחריץ הדואר או בכל יציאה אפשרית.

איך תתפעלו את המזגן הנייד?

ההפעלה של מזגן נייד אינה מסובכת, ולעתים אף קלה יותר בהשוואה למזגנים נייחים.

בכדי להתחיל, יש לחבר את היחידה לחשמל כאשר צינור אחד מחובר אליה בקצה אחד ושהשני מובל החוצה, ולהפעיל את היחידה - בכדי להגביר את יעילות הקירור, כדאי לסגור את הדלתות והחלון של החדר המקורר.

בכדי לשמור על פונקציונליות המזגן, הטיפולים המיוחדים היחידים הנדרשים בכדי להגביר את יעילות הקירור, הם ריקון מאגר מי העיבוי. כל המזגנים מפיקים מי עיבוי, אך בעוד שבמזגנים אחרים המים מטפטפים החוצה מהיחידה, במזגן נייד ביתי, המים נאגרים במיכל מיוחד אותו יש לרוקן על בסיס קבוע. בנוסף, יש לנקות אותם באופן קבוע עם בד מסיבים טבעיים. כמו כן, יש להסיר את המסנן ולכבס אותו מדי שבועיים, ואת היחידה עצמה יש לנקות באופן יסודי פעם בשנה - הליכים קלים למדי אשר לא דורשים מכם מאמץ רב.

טיפים לבחירת מזגן נייד מומלץ

שימו לב: מזגנים ניידים נועדו לשימוש עבור קירור או חימום שטחים קטנים ומוגדרים בלבד, כך שחשוב לבדוק שגודל החדר מתאים לסוג המזגן אותם אתם מעוניינים לרכוש, ושאתם לא מנסים לקרר שטח גדול מדי עם מזגן נייד 1 כ"ס שלא יעמוד במשימה. הגיעו מראש עם ידיעה ברורה איזה שטח אתם מעוניינים לקרר, וחפשו מזגן דיו עבור המידות הרצויות.

במידה ואתם מעוניינים להעביר את המזגן הנייד מחדר לחדר, וודאו כי בכל מקום בו אתם מייעדים להשתמש במזגן הנייד תוכלו למקם את יחידת המיזוג בקלות, במרחק מספק שיאפשר את הוצאת האוויר החם למרחב, וכן גישה לשנע את המזגן הנייד ממקום למקום ביתר קלות.

רבים מהמזגנים הניידים מחזיקים בנתוני צריכת חשמל שונים - מומלץ לוודא את רמת הצריכה מראש בכדי שתוכלו לחשב מראש את התוספת הצפויה בחשבון החשמל העתידי שלכם.

מזגן נייד מומלץ קונים בטורנדו

המותג טורנדו מציע מגוון רחב של פתרונות מיזוג לכל בית, משרד ומבנה בישראל, וכעת תוכלו ליהנות מהאיכות הבלתי מתפשרת של החברה גם עבור המזגן הנייד אותו אתם מעוניינים לרכוש ביחד עם עוצמת 1 כ"ס אפקטיבית, דירוג אנרגטי A, מסך LED, שלט ייעודי וארבעה גלגלים עמידים לניוד קל ועוד יתרונות. אם אתם מחפשים מזגן נייד מומלץ על גלגלים שישמש אתכם בנאמנות ויעניק תמורה מעולה למחיר במשך שנים קדימה, אנו מציעים לכם להמשיך במאמר ולמצוא את הדרך האפקטיבית לרכוש מזגן נייד שיתאים עבורכם, זאת מבלי לצאת מהבית וללא כל צורך בהתקנה או שיפוץ.

איך תבחרו את המזגן שמתאים לכם באמת?

מתלבטים בין מזגן נייד מדגם TO GO 14 למזגן עילי טורנדו? איך יודעים אם דווקא מזגן אינוורטר ומערכת מיזוג מיני מרכזית היא זו המתאימה לכם?

צפו בהסברים, המפרטים והמחירים המלאים בעמוד סוגי המזגנים הנבחרים שלנו ותיהנו ממגוון ייחודי של פתרונות מתקדמים חסכוניים ויעילים המתאימים למזג האוויר הישראלי העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בארץ ובעולם, כולל אפשרות למשלוח VIP עד הבית בתהליך הזמנה קל ונוח באתר מאובטח ומהיר, שיאפשר לכם ליהנות מהיכולות המובילות של חברת טורנדו אשר עוזרת למיליוני ישראלים ליהנות ממיזוג אוויר משובח בכל יום מחדש.

עדיין מתלבטים? התקשרו עכשיו לטלפון 1-700-500-300 לייעוץ מקצועי בחינם! או שתשאירו לנו פרטים לייעוץ ללא עלות או התחייבות >>

 

רכישת מזגן
שירות לקוחות