חיפוש

מזגן מיני מרכזי מומלץ

מיזוג אוויר מרכזי (AC) הוא מרכיב אחד במערכת האוויר המרכזית הפופולרית, הכוללת גם את שני המרכיבים הנוספים - חימום ואוורור. מדובר על מערכת שבה האוויר מקורר במיקום מרכזי, ומופץ לחדר וממנו על ידי אחד כמה מאווררים ותעלות. העבודה של מדחס המזגן היא מה שהופכת את כל תהליך המיזוג לאפשרי. הדחיסה של גז הקירור מאפשרת לו לפלוט את החום מהבית, וכך נוצר האוויר הקריר. כמובן שישנם עוד סוגי מזגנים רבים נוספים, כך ששאלות כמו "איך לבחור מזגן" או "איזה מזגן מיני מרכזי מומלץ לבית שלכם", רלוונטיות מתמיד. ננסה לענות בקצרה.

איך לבחור מזגן?

כאשר מזג האוויר מתחמם, אנחנו מיד מתחילים לחשוב על דרכים להתקרר. אם מיזוג אוויר מיני מרכזי אינו מהווה אופציה, מזגני החדר יכולים להיות חלופה זולה ויעילה אנרגטית לקירור חדר אחד או שניים. אם אתם מוכנים להתמודד עם החום, דעו כי אתם לא לבד - משק הבית הטיפוסי מוציא כ- 13% מסך החשבונות השונים על קירור הבית, ולכן - חשוב לבחור את המזגן הנכון עבורכם. מזגן קטן מדי יצטרך להתאמץ כדי לקרר חדר מצד אחד, אך מצד שני, מזגן גדול מדי יקרר את אותו החדר במהירות כה רבה, כך שלא יהיה לו זמן להסיר מספיק לחות, מה שישאיר אתכם עם חדר קר, לח ודביק.

שיקולים לקראת רכישת מזגן:

* צריכת האנרגיה
* רמת הרעש
* מיקום החלון בחדר
* אפשרויות התקנה
* אחריות
* מספר החדרים לקירור
אם מזגן מיני מרכזי כן מהווה אופציה, וזה המזגן עליו החלטתם כמתאים ביותר לביתכם, הרי שגם כאן תצטרכו לבדוק היטב ולהחליט מהו הסוג האידיאלי עבורכם.

איזה מזגן מיני מרכזי מומלץ לבית שלכם?

האם יש בכלל דבר כזה מזגן מיני מרכזי מומלץ לכל בית? כמובן שלא. ישנם כמה סוגי מזגנים, לכל אחד יתרונות משלו. הסוג הנפוץ ביותר של מזגן מיני מרכזי הוא מזגן עם מערכת מפוצלת, שכולל מעבה גדול מחוץ לבית ומערכת מאוורר וסלילים בפנים, המחוברים באמצעות צינורות המעבירים את נוזל הקירור. האוויר מופץ באמצעות צינור.

היתרונות של מזגן מיני מרכזי:

* חלוקה שווה של אוויר קר בכל הבית
* פילטרים בילט-אין, המבטיחים אוויר נקי
* אפשרות לבחירת תרמוסטט ניתן לתכנות, כדי לשלוט על עלויות הקירור שלכם

מזגן מיני מרכזי של חברת טורנדו נחשב לאחד המזגנים האמינים והמומלצים ביותר בישראל, כשאפשר לרכוש גם דגמים המשתמשים בטכנולוגית האינוורטר החדשנית. לפרטים נוספים וייעוץ (ללא תשלום), צרו קשר עם מומחי טורנדו

רכישת מזגן
שירות לקוחות