שירות טורנדו מספר טלפון 1-700-50-15-15

שירות הלקוחות של טורנדו פתוח באמצע השבוע בימי א' - ה', בין השעות 08:00 -16:30, ובימי שישי ובערב חג בין השעות 08:30 - 12:30, אם מעדיפים לפנות לשירות הלקוחות דרך המחשב או הסלולרי אפשר גם לשלוח פניה בכתב ויחזרו אליכם בהקדם.

אנשים רבים מיואשים מרמת שירות הלקוחות בארץ, לעתים קרובות גם מהרמה המקצועית של אנשי המקצוע הבאים לטפל בבעיה, ומאוד נפוץ לשמוע תגובות שליליות והתלהמויות כאשר מדובר בתיקון של מוצרי חשמל ביתיים או דברים אחרים.

אפשר למצוא חדשות לבקרים ברשתות החברתיות שאלות רבות מהסוג: "מישהו יכול להמליץ על טכנאי מזגנים אמין?", "אולי מישהו מכיר טכנאי שיכול לטפל במזגן שהתקלקל אבל שלא יקרע אותי במחיר?", "מישהו יכול למסור לי מספר טלפון של טכנאי שיכול להיענות מהר לקריאה ולבוא כבר מחר?" ועוד כהנה וכהנה.

בארץ אנשים מתחילים להבין את מה שבמדינות המפותחות הבינו מזמן: ששירות לקוחות אמין ומקצועי שאכן מכבד את הלקוח הוא לא פחות חשוב ממחיר המוצר ואיכותו. כאשר הולכים לרכוש מוצר כל כך חיוני כמו מזגן, זהו שיקול שיש לקחת בחשבון כדי למנוע עוגמת נפש בעתיד.

חברת טורנדו שמה לעצמה למטרה לא רק לספק מזגנים איכותיים אלא לתת שירות ברמה גבוהה וכן, בעיקר שירות שמכבד את הלקוח. לכן כאשר מבקשים מטורנדו טכנאי אפשר לסמוך על זה שהוא יהיה מקצועי ושגם יגיע תוך זמן קצר לטפל בבעיה. 

אם פונים לשירות טורנדו מספר טלפון 1-700-50-15-15 יש אפשרות לקבל "ביקור טכנאי בתוך יום".

מי זכאי לביקור כזה?

לקוח טורנדו שקיים ברשותו מזגן ממותג טורנדו שנמצא במסגרת האחריות.

כאשר אדם פונה לשירות הלקוחות כדאי שידע שבאתר החברה ישנו תקנון מסודר המסביר מהם התנאים לפיהם אפשר לבקש מטורנדו טכנאי שיבוא תוך יום.

לסיכום

אנשים שאומרים: "באנו בגלל האיכות נשארנו בגלל השירות" כנראה מתכוונים לטורנדו. שירות לקוחות הוא אחד מהפרמטרים החשובים ביותר, שכל חברה שמכבדת את עצמה ואת לקוחותיה צריכה לדאוג שיתפקד ברמה גבוהה. חברת טורנדו דואגת ששירות הלקוחות שלה יהיה אדיב, יעיל וכזה שנותן פתרונות זריזים.

ייעוץ מקצועי ללא תשלום:
1-700-500-300
תקנון אחריות
לתקנון לחץ כאן
אמנת השירות
אנחנו מחוייבים לסטנדרטים אחרים של שרות