שלט למזגני Super Inverter, Design, Midea Super Inverter

כפתור הפעלה
לחיצה על כפתור זה מפעיל/מכבה את המזגן
מצב המכשיר
בכל פעם שתלחצו על הלחצן, מצב המכשיר ישתנה לפי הסדר הבא: אוטומטי,קירור,ייבוש,חימום ואוורור כפי שמתואר להלן: AUTO-COOL-DRY-HEAT-FAN
SWING
לחצו על לחצן זה במהירות פעם אחת לשינוי כיוון זרימת האוויר של התריס האופקי במעט. זווית התנועה של התריס תשתנה בכל לחיצה ב-6 מעלות. לחצו על הלחצן ברציפות למשך 2 שניות או יותר כך שהתריס האופקי יתחיל להתנדנד באופן אוטומטי. לחצו עליו שוב. התריס יפסיק להתנדנד. בזמן שהתריס מתנדנד/זז למיקום מסוים כך שהדבר משפיע על אפקט הקירור או החימום של המזגן, המזגן ישנה באופן אוטומטי את כיוון הנדנוד (כלפי מעלה או כלפי מטה).
אוויר נקי
בלחיצה על לחצן זה, מסנן היונים/האבק מופעל ויסייע לטהר את האוויר מאבקנים ומזהמים.
ADJUST
לחצו על הכפתור שמאלי להנמכת הטמפרטורה הפנימית במרווחים של מעלה אחת עד ל 17 מעלות.
SLEEP
חצו על לחצן זה להפעלת מצב חסכון בחשמל. לחצו עליו שוב לעצירת הפונקציה. פונקציה זו זמינה במצבים קירור, חימום ואוטומטי בלבד והיא שומרת על הטמפרטורה הנוחה ביותר עבורכם. הערה: בזמן שהמכשיר תחת מצב SLEEP, המצב יתבטל באם תלחצו על לחצנים אחרים כלשהם.
טורבו
לחצו על לחצן זה להפעלת פונקצית הטורבו המאפשרת למזגן להגיע לטמפרטורה המכוונת בזמן הקצר ביותר. בלחיצה על לחצן במהלך מצב קירור, המזגן ינשוב אוויר קר מאוד במהירות המאוור הגבוהה ביותר. בלחיצה על לחצן זה במהלך מצב חימום פעולת החימום תהיה מהירה ביותר.
RESET
לחיצה על לחצן RESET מבטלת כל תכנות שהיה בשלט ומחזירה אותו לתוכני ההתחלתית.
מהירות המאוורר הפנימי
לחצן זה משמש לבחירה במהירות המאוורר הפנימי. בכל לחיצה מהירות המאוורר תשתנה לפי הסדר הבא: AUTO (אוטומטי), LOW (נמוך), MED (בינוני), HIGH (גבוה), וחזרה למצב AUTO.
טיימר ההפעלה האוטומטי
לחצו על לחצן זה להפעלת הגדרת טיימר ההפעלה האוטומטי. בכל לחיצה הגדרת הזמן תיגדל במרווחים של 30 דקות באם הגדרת הזמן קצרה מ-10 שעות. כשהגדרת הזמן הגיעה ל-10 שעות, בכל לחיצה הגדרת הזמן תיגדל במרווחים של שעה. לביטול טיימר ההפעלה, לחצו על הלחצן עד שהגדרת הזמן תגיע ל-0.
טיימר הכיבוי האוטומטי
לחצו על לחצן זה להפעלת הגדרת טיימר הכיבוי האוטומטי. בכל לחיצה, הגדרת הזמן תגדל במרווחים של 30 דקות באם הגדרת הזמן קצרה מ-10 שעות. כשהגדרת הזמן הגיעה ל-10 שעות, בכל לחיצה הגדרת הזמן תגדל במרווחים של שעה. לביטול טיימר הכיבוי, לחצו על הלחצן עד שהגדרת הזמן תגיע ל-0.
LED DISPLAY
לחצן זה מדליק או מכבה את התצוגה המופיעה במזגן.
LOCK
לחיצה על הלחצן הימני תנעל את כל ההגדרות הנוכחיות. השלט רחוק לא יקבל פעולות כלשהן מלבד זאת של הגדרת LOCK. לחצו על לחצן זה שוב על מנת לבטל את פונקציית הנעילה. סמל "נעילה" יופיע בתצוגת השלט רחוק בזמן שפונקציית הנעילה פועלת.
ניקוי עצמי
לחצו על לחצן זה כשהמזגן נמצא במצב קירור או ייבוש על מנת להפעיל את פונקציית הניקוי העצמי. לחצו עליו שוב לעצירת הפעולה ולכיבוי המזגן.
עקוב אחרי
לחצו על לחצן זה להפעלת תוכנת "עקוב אחרי". השלט רחוק יציג את הטמפרטורה הממשית בנקודה בה נמצא השלט. השלט רחוק ישלח את האות למזגן במרווחים של 3 דקות עד שתלחצו שוב על לחצן זה. המזגן יצפצף על מנת לציין שתוכנת "עקוב אחרי" הסתיימה באם הוא לא יקלוט את האות מהשלט רחוק במשך 7 דקות.
ייעוץ מקצועי ללא תשלום:
1-700-500-300
תקנון אחריות
לתקנון לחץ כאן
אמנת השירות
אנחנו מחוייבים לסטנדרטים אחרים של שרות