חיפוש

הכינו את ביתכם לקיץ

אמנם אנחנו ממש בעיצומו של החורף וימי הקיץ החמים נראים כמו חלום רחוק, אבל בישראל כמו בישראל - עוד לפני שתספיקו לשתות שוקו חם ולצאת לטיול בחרמון וכבר תרגישו את הטמפרטורות הלוהטות בחוץ והקרירות בבית. וכמו כל שנה - גם השנה הקיץ צפוי להיות חם במיוחד. אז לפני שהוא מכה במלוא עוצמתו, ודאו שאתם, והבית שלכם, מוכנים!

הדברה

בנוסף לשמש וחום, משמעותם של חודשי הקיץ היא גם חרקים מציקים שפולשים לבתים. רוב החרקים נוטים להיכנס לתרדמת חורף, בעוד שחלק מהם מעדיפים לנדוד למקומות אחרים, חמים יותר. זה בדיוק הזמן לבדוק האם הבית שלכם אטום כראוי ולוודא שאין דליפות. בדקו את האיטום סביב החלונות והדלתות, ואטמו כל פרצה וחור. השלימו בריסוס חיצוני של הבית עם חומרי הדברה, כדי לייצר חומת מגן מהמזיקים. רססו גם את מתחת וליד הכיורים, החלונות והדלתות. אם גיליתם קנים של מקקים או מזיקים אחרים, התקשרו למדביר מקצועי.

מיזוג אוויר

יש לכם, מזגן מיני מרכזי, מזגן חלון או כל מזגן אחר? זה הזמן לבדוק שהוא תקין ועובד בצורה מושלמת. עדיף לגלות כבר עכשיו אם יש בעיה כלשהי, כך יהיה לכם מספיק זמן למצוא פתרון, לפני שהחום נהיה בלתי נסבל. דבר ראשון נקו את מסנני האוויר. אם יש לכם מזגן מיני מרכזי, המסנן יימצא לרוב בתקרת מסדרון הבית - מצאו אותו, שחררו אותו מהקליפסים שתופסים אותו ונקו אותו עם מברשת עדינה או מטלית לחה. לאחרי הייבוש החזירו למקום. יש לנקות את המסננים בכל מערכת מיזוג דירתית, מכל סוג, לפחות פעם בשנה. שנית, נקו כל לכלוך ופסולת סביב פתחי האוורור וסביב היחידה החיצונית. מומלץ גם לקרוא לטכנאי מזגנים מקצועי, לבדיקת כללית ויסודית. אם עדיין אין לכם מזגן בבית, מומלץ לרכוש מזגן אינוורטר, או כל מזגן שמתאים לביתכם או לדירתם, כבר עכשיו בחורף, ליהנות ממחירים נוחים יותר ומבעלי מקצוע פנויים וזמינים עבורכם.

ניקיון

פסח מגיע מוקדם השנה וזה זמן מעולה לנקות ביסודיות את הבית ובמיוחד את המזווה, שלרוב נוטים להזניח. תפסו שקית אשפה גדולה ומלאו אותה בכל המצרכים שתוקפם פג, או שלא תשתמשו בהם שוב. נקו את כל האבק והפסולת שהצטברו וארגנו את הפריטים הנותרים כך שתוכלו לראות את כל התוויות והתאריכים. מסרו או תרמו כל מה שאין לכם צורך בו.

אוורור

הפכו את כל המזרנים בבית. פעולה זו מומלץ לבצע גם בחורף וגם בקיץ, והיא חלק חשוב בהכנות לקראת העונה. לא רק שהיא מבטיחה חיים ארוכים יותר למזרנים,היא גם נותנת לכם הזדמנות לנקות מתחת למיטות. ישנם מזרנים חדישים יותר, הדורשים רב סיבוב של המזרן ולא הפיכתו - בדקו מה מצב המזרנים שלכם. כמו כן, מומלץ לשאוב עם שואב אבק את החלק העליון של המזרן לפני ואחרי היפוכו. אם אתם סובלים מאלרגיות בקיץ, השקיעו במזרן או במצעים היפואלרגניים.

לא בטוחים לגבי מערכת אינוורטר? אין בעיה; בקיץ אתם יכולים גם ללכת על מזגן מולטימזגן עילי או מזגן נייד. כמובן שלכל המזגנים יתרונות משלהם, והכל תלוי מהי מערכת מיזוג האוויר המתאימה לכם.

מתלבטים איזה מזגן יתאים לכם? מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ ללא עלות או התחייבות >>

רכישת מזגן
שירות לקוחות