התקנת מזגן בעולם משתנה

בתקופה האחרונה ניתן היה לראות הפגנות סוערות של עשרות אלפי צעירים במדינות רבות על פני הגלובוס. הנושא בגללו כל אותם צעירים יצאו לרחובות הוא ההתחממות הגלובלית, השינוי האקלימי ואיכות הסביבה. כן, זה מה שמאחד את המפגינים החוששים לגורל הפלנטה וגורלם הם. לא משנה אם הם חיים בחלק הדרומי או הצפוני של הכדור, או בצד המערבי או בצד המזרחי שלו. אצל כולם קיימת הדאגה איך יוכלו לחיות עם התופעות האקלימיות הקיצוניות המתרחשות חדשות לבקרים על פני כדור הארץ - סופות עזות, חום או קור קיצוני באזורים שאינם מורגלים בהם וכד'.

התקנת מזגן היא ללא ספק אחד מהפתרונות שיכולים לעזור במיוחד בתקופה בה החום או הקור שוברים שיאים משנה לשנה.

בישראל, בארה"ב ולאחרונה גם באירופה יותר ויותר אנשים מבינים שפשוט אי אפשר לחיות ללא מזגן.

כשהולכים לבחור מה הוא המזגן האופטימלי מומלץ לבדוק מספר דברים חשובים:

מגוון מוצרים - בשוק המזגנים ישנו מגוון גדול מאוד של מוצרים ולכן כדאי לבדוק אם

המוצרים מספיק מתקדמים ולוקחים כבר בחשבון את השינויים האקלימיים וההשלכות שלהם;

התפוקה של המזגן אופטימלית לגודל היחידה אותה מתכוונים למזג. למשל חדר, דירה, בית או משרד, ואורח החיים הנהוג בה, מספר הנפשות ועוד;

הטכנולוגיה ירוקה וחסכונית, כמו למשל טכנולוגיית אינוורטר שהיא מתקדמת מאד חסכונית בחשמל ולכן כדאית וירוקה; 

העיצוב של המזגן מתאים לשאר האלמנטים ביחידה על מנת שיהיה גם אסתטי.

שירות - מאחר ומזגן הוא מכשיר חשמלי פעיל מאוד, חשוב לבחור מזגן גם על פי רמת השירות המוצעת לאחר הרכישה. לוודא שלחברה ממנה קניתם יש מערך שירות שמכבד את הלקוח ושמציע שירות מקצועי.

התקנת מזגן - כדאי לבדוק האם המחיר המוצע הוא של מזגן כולל התקנה או ללא התקנה ובכל מקרה לוודא שהחברה מעמידה לרשותכם מתקינים מקצועיים, אמינים והגונים.


לחברת טורנדו מזגנים יש מועדון VIP המונה כ-400 מהמתקינים המקצוענים ביותר בתחום מיזוג האוויר.

מחיר- לאחר שבררתם את כל הדברים שהוזכרו, בדיקת המחיר הופכת להיות פשוטה וברורה. היות וחלק מהשיקולים יהיו גורמים לא פחות חשובים מאשר המחיר הנקוב על מכשיר ספציפי. 

בקצרה:

כשמחליטים לקנות מזגן שייקל בתקופה של שינויים אקלימיים מומלץ לבדוק את מגוון המוצרים גם לפי הטכנולוגיה שתהיה חסכונית וידידותית לסביבה, לפי התפוקה, וגם לוודא שהשירות אמין, שהחברה תומכת בהתקנת מזגן מקצוענית והאם המחיר הוא של מזגן כולל התקנה או בלי התקנה..

ייעוץ מקצועי ללא תשלום:
1-700-500-300
תקנון אחריות
לתקנון לחץ כאן
אמנת השירות
אנחנו מחוייבים לסטנדרטים אחרים של שרות